Masaļskim piederošā fitnesa centrā ieguldīta iespaidīga naudas summa

Edgars Masaļskis, sportazinas.com
Edgars Masaļskis | Foto: dinamoriga.lv

Bijušā hokejista Edgara Masaļska fitnesa centra “Mūsu fitness” izveidē ieguldīts vairāk nekā miljons eiro privātā, attīstības finanšu institūcija “Altum” un bankas finansējuma, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Fitnesa centra “Mūsu fitness” jaunuzceltā multifunkcionālā ēkā atrodas Daugavas krastā Ikšķilē, un tā saimnieks ir bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs, bet tagad komandas “Dinamo Rīga” un Latvijas valstsvienības treneris Masaļskis kopā ar dzīvesbiedri Ievu.

Jaunajā sporta klubā apmeklētājiem būs pieejams jauns un mūsdienīgs trenažieru zāles inventārs, kā arī plašas un modernas grupu nodarbību zāles, kas profesionālu treneru vadībā ļaus nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm ļoti plašam iedzīvotāju lokam, sākot no veselības grupām līdz pat profesionāliem sportistiem.

Masaļskis ar sievu fitnesa nozarē darbojas jau sešus gadus, jo no 2013.gada Ikšķilē pārvaldīja sporta klubu “EE Fitness”, taču tas atradās telpās, kas vairs neatbilst mūsdienu prasībām, tādēļ tika pieņemts lēmums uzbūvēt jaunu ēku 860 kvadrātmetru platībā, kurā atradīsies sporta klubs, kā arī privātā Montessori sākumskola, bērnudārzs “Ķiparu nams” un kafejnīca.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par