Maskavā aizliedz masu pasākumus, KHL zvaigzne Ūmarks aicina apturēt sezonu

Līnuss Ūmarks, sportazinas.com
Līnuss Ūmarks | Foto: Ufas "Salavat Yulaev"

Krievijas galvaspilsētas mērs Sergejs Sobjaņins parakstījis aizliegumu aizvadīt Maskavā sporta un izklaides pasākumus līdz 10. aprīlim, vēsta “Championat”.

Lai gan paziņojums no Kontinentālās hokeja līgas () vēl nav sekojis, faktiski tas padara neiespējamu Rietumu konferences pusfināla sērijas starp CSKA un “Dynamo” maču aizvadīšanu. Pirmajai spēlei bija jānotiek trešdien, 18. martā.

Jau iepriekš KHL saskarās ar problēmām, jo no tālākās dalības “play-off” atteicās Helsinku “Jokerit” un Nursultanas “Barys”. Tikmēr Kazaņā un Sanktpēterburgā tika ievesti ierobežojumi, kuru dēļ skatītājiem nebūtu iespējams apmeklēt KHL spēles šajās pilsētās. Arī Maskavā bija ievests limits, kas paredzēja, ka sporta vai izklaides pasākumā vienlaicīgi var pulcēties ne vairāk par 5 000 cilvēku. Tagad pilsētas vadība mainījusi domas un aizliegusi šādus pasākumus.

Tikmēr Ufas “Salavat Yulaev” zvaigzne Līnuss Umarks iestājies pret maču aizvadīšanu, jo arī Krievijā sāk parādīties informācija par cilvēkiem, kuriem konstatēts “Covid-19” koronavīruss. “Viss, pietiek. Apturiet šo vīrusu,” savā instagramā uzrakstīja zviedru hokejists.

Šajā laikā īpaši pārsteidz KHL komunikācija ar sabiedrību, jo līgas prezidents Aleksejs Morozovs joprojām klusē, bet turnīra mājaslapā tika publicēts viens paziņojums, kurā faktiski nekas nav pateikts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par