Maskavas CSKA hokejisti nonāk vienas uzvaras attālumā no Gagarina kausa izcīņas fināla

30/03/2015 22:56

Uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla trešajā mačā pirmdien izcīnīja Maskavas CSKA vienība, kas izbraukumā ar rezultātu 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) pārspēja Sanktpēterburgas SKA komandu, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 3-0.

Mača rezultāts tika atklāts vien otrā perioda 17.minūtē, kad precīzs bija CSKA komandas uzbrucējs Romāns Ļubimovs. Pēc tam, kad komandas bija aizvadījušas pusi no trešā perioda, viesu pārsvaru vairākumā dubultoja Deniss Deņisovs, tomēr pēc pusotras minūtes vienus vārtus atguva SKA komandas aizsargs Maksims Čudinovs.

Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām SKA komanda nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, ko izmantoja armijnieku uzbrucējs Aleksandrs Radulovs, raidot ripu jau tukšos vārtos. Atlikušajā spēles minūtē vārti vairs netika gūti un CSKA svinēja uzvaru ar 3:1.

Sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-0 vadībā atrodas CSKA vienība. Nākamā komandu tikšanās paredzēta trešdien Sankpēterburgā.

Jau ziņots, ka pirmajā Rietumu konferences fināla spēlē, pateicoties lieliskam Radulova lieliskajam sniegumam, pārliecinošu uzvaru ar 3:0 pārāki bija CSKA. Savukārt otrajā mačā armijnieki uzvaru izcīnīja vien trešajā pagarinājumā, kad 3:2 CSKA labā panāca Ļubimovs.

Zīmīgi, ka Radulovs ir piedalījies astoņos no deviņiem vārtu guvumiem Rietumu konferences finālā.

Savukārt Austrumu konferences fināla pirmajā spēlē piektdien Kazaņas “Ak Bars” savā laukumā ar 2:0 pārspēja Novosibirskas “Sibirj”. Savukārt otrajā spēlē Kazaņas klubs bija pārāks ar 2:1, līdz ar to sērijā līdz četriem panākumiem izvirzoties vadībā ar 2-0.

Uzvarētāji Gagarina kausa izcīņas sērijās tiek noskaidroti dueļos līdz vienas komandas četrām uzvarām.