Maskavas “Dinamo” bez Karsuma turpina uzvarēt

23/11/2017 20:58
Mārtiņš Karsums - Maskavas Dinamo - Sportazinas.com

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Maskavas “Dinamo” šodien regulārā turnīra spēlē savā laukumā ar 2:0 pieveica līgas pastarīti Hantimansijskas “Jugra”, kurai savukārt šī bija sestā neveiksme pēc kārtas.

Spēles rezultāts tika atklāts vien 35.minūtē, kad ar vārtiem izcēlās Aleksejs Tereščenko, bet 44.minūtē pārsvaru dubultoja Daniils Tarasovs. Līdz mača beigām rezultāts tā arī nemainījās, lai gan “Jugra” hokejistiem bija pāris iespējas spēlēt vairākumā.

Ar “sauso” spēli izcēlās “Dinamo” vārtsargs Ivans Bočarovs, kurš kopā atvairīja 16 pretinieku metienus.

Līdz ar šo uzvaru, maskavieši Rietumu konferencē ir starp astoņām labākajām komandām.

Karsums šobrīd turpina ārstēt traumu. Viņš laukumā nav devies jau kopš 15.oktobra, bet šosezon hokejists 22 spēlēs atzīmējies ar vieniem vārtiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Rietumu konferences un visas līgas pārliecinoša līdere ar 93 punktiem 35 mačos ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Sanktpēterburgas SKA, savukārt 72 punkti ir Maskavas CSKA rēķinā, bet vēl par pieciem punktiem atpaliek Helsinku “Jokerit”.