Maskavas “Spartak” šokē ar uzvaru UEFA Eiropas līgas mačā

24/11/2021 23:32
Maskavas

UEFA Eiropas līgas spēlē trešdien Maskavā vietējā “Spartak” komanda mājās pārspēja “Napoli” ar rezultātu 2:1 (2:0) un izvirzījās Eiropas līgas C grupas galvgalī. Abus vārtus mājinieku labā guva Aleksandrs Soboļevs, trešajā minūtē izceļoties ar 11 metru soda sitienu, kas tika piespriests par Stanislava Lobotkas pārkāpumu, un 28.minūtē gūstot vārtus ar galvu pēc Viktora Mozesa centrējuma. Viesiem vienīgos vārtus 64.minūtē guva Elifs Elmass.

Pēc piecām no sešām spēlēm C grupā “Spartak” un “Napoli” sakrājuši pa septiņiem punktiem, bet četros mačos seši punkti ir Varšavas “Legia” un pieci – Lesteras “City”. UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā 32 komandas ir sadalītas astoņās grupās pa četrām katrā. Divas pirmās iekļūst “play-off” kārtā, tām pievienojoties astoņām Čempionu līgas trešo vietu īpašniecēm grupās, bet trešo vietu ieguvējas pārceļas uz Eiropas Konferences līgas sacensībām, kamēr ceturto vietu ieguvējām grupās Eiropas kausu sezona būs beigusies.

Šīs sezonas fināls norisināsies 18.maijā norisināsies Seviļā. 2020./2021.gada sezonā līgas sacensību finālā Gdaņskā “Villarreal” pēc 1:1 pamatlaikā un papildlaikā ar 11:10 pēcspēles sitienos pārspēja Mančestras “United”.