Masvidals atbild Polam: Es cīnos par naudu vai ar labākajiem pasaulē. Tu neesi ne viens, ne otrs

19/12/2021 13:57
Horhe Masvidals

“Ultimate Fighting Championship” (UFC) cīkstonis Horhe Masvidals (35-15) sniedzis atbildi pazīstamajam “jūtuberim” un bokserim Džeikam Polam (5-0), kurš aizvadītajā naktī izcīnīja savu piekto uzvaru profesionālajā karjerā un kārtējo reizi meta izaicinājumu Masvidalam un Neitam Diazam (21-13).

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī ASV notiekošajā “Showtime Boxing” šovā Pols (5-0) sestajā raundā ar satriecošu sitienu nokautēja 39 gadus veco bijušo UFC pusvidējā svara čempionu Taironu Vudliju. Amerikāņu bokserim tas ir trešais panākums šogad.

Gan Masvidals, gan Diazs cīņu vēroja klātienē arēnā. Pols, kurš iepriekš vairākkārt bija vērsies pie abiem bokseriem sociālajos tīklos un preses konferencēs, šoreiz izmantoja iespēju uzrunāt Masvidalu un Diazu intervijā televīzijas tiešraidē. Pēc cīņas Pols paziņoja, ka uzvarēs abus, taču nedz Diazs, nedz Masvidals nebija vairs arēnā, lai klātienē dzirdētu izaicinājumu.

“Ei, Masvidal un Diaz, jūs esat idioti, ka pametat šo arēnu, jo es zinu, ka jūs vienkārši nevēlaties šodienas atkārtojumu. Taču es Jūs uzvarēšu kā nākamos. Vienkārši pārtrauciet līgumu ar tēti Dana [Vaitu] un es apbēdināšu arī viņu.”

Iepriekš “Jūtuberis” atklāja, ka viņš vēlētos aizvadīt maču pret esošo bokseri. Savā “Instagram” profilā viņš publicēja bildi ar tāfeli, uz kuras bija uzrakstīti šādi vārdi – Vudlijs, WBA un WBC jostu ieguvējSauls Kanelo Alvaress, “Neits vai Niks Diass”, UFC čempions Kamars Usmans, FjūrijsKonors Makgregors, reperis KSI, pasaules čempions Džervonte Deviss.

Masvidals atbildi nepalika parādā. “Klausies, tu nevari mani atļauties,” sacīja UFC cīkstonis atbildes video. “Mani un citus tevis minētos uzvārdus tu vienkārši nevari atļauties. Es zinu visus, kam tu samaksāji. Tu daudz runā, tu saki 50 miljoni dolāru šeit, 100 miljoni tur. Muļķības! Ja tas tā būtu, tad [Floids] Meivezers būtu uzņēmies cīņu ar tavu pēcpusi. Bet viņš to nav izdarījis, jo Jūs negūstat šāda veida ienākumus.

“Tāpēc ļauj man pastāstīt tev nelielu noslēpumu par mani, ko tu nezināji,” turpināja Masvidals. “Es cīnos par naudu vai cīnos ar labākajiem pasaulē. Tu neesi ne viens, ne otrs. Vai tu saproti? Es zinu, ka tas sāp, bet tev ir jābūt labākajam pasaulē vai jāpelna man naudu.”

Komentāri - 1

  • Nauris
    20/12/2021 10:34

    Titulbildē nav Horhe Masvidals, bet gan Kamaru Usmans…

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…