Matesons par gūtajiem vārtiem: Tedijs nospēlēja lieliski!

21/02/2021 13:52
Maiks Matesons

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” aizsargs Maiks Matesons pēc aizvadītā mača slavējis komandas biedru Teodoru Bļugeru, kurš atdeva rezultatīvu piespēli viņa vārtu guvumā.

Jau ziņots, ka “Penguins” ar 3:2 apspēlēja Ņujorkas “Islanders”, bet Bļugers padeva precīzu piespēli Matesonam trešā perioda vidū, kad latviešu uzbrucēja komandas biedrs panāca 2:2. Tas bija Bļugera 10. punkts šosezon, jo 26 gadus vecais uzbrucējs 16 mačos guvis trīs vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Ar katru spēli arvien vairāk cenšos uzlabot savu sniegumu,” pēcspēles preses konferencē sacīja Matesons. “Mans vārtu guvums bija viena no epizodēm, kurā jutu, ka man aiz muguras pretinieki veic forčeku, tādēļ slidoju uz priekšu līdz ieraudzīju kādu brīvu komandas biedru. Patiesībā neviens tobrīd nebija atbrīvojies, tāpēc metu ripu pret bortu un tā nonāca pie Tedija [Bļugera], kurš konkrētajā epizodē nospēlēja lieliski.”

Bļugers laukumā pavadīja 16 minūtes un 44 sekundes, kā arī vienu minūti un 31 sekundi no šī laika viņš spēlēja mazākumā. Bļugers nopelnīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī bloķēja vienu metienu un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Savukārt Matesons iepriekš vairākas sezonas spēlēja Floridas “Panthers” vienībā, bet pirms šīs sezonas viņš pievienojās “Penguins”. Šis bija viņa pirmais vārtu guvums Pitsburgas vienības sastāvā.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs 24. februārī, kad pretinieku laukumā plkst. 2:00 pēc Latvijas laika spēkosies ar Vašingtonas “Capitals”.