Matrevics nosaukts par “Optibet” Virslīgas jūnija MVP, Morozs iegūst labākā trenera balvu

20/07/2021 18:14

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs “Optibet” Virslīgas jūnija labāko spēlētāju atzīts “Valmieras” vārtsargs Rihards Matrevics. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems RFS stūrmanis Viktors Morozs.

LFF Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” šoreiz bija izvirzījusi piecus kandidātus jūnija labākā spēlētāja balvai: Mikaelu Soisalo (“Riga”), Rihardu Matrevicu (“Valmiera”), Leonelu Strumiju (RFS), Antoniju Černomordiju (“Riga”) un Kvadvo Asamoa (Jūrmalas “Spartaks”).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs “Valmiera” vārtsargs Matrevics. 22 gadus vecais vārtsargs kopā ar “Valmiera” jūnijā izcīnīja trīs uzvaras četrās spēlēs.  Mēneša labākie Rihards Matrevics un Viktors Morozs tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….