Matuidī vārti kompensācijas laikā izrauj PSG grūtu uzvaru pār “Metz”

19/04/2017 00:32

Blēzam Matuidī gūstot vārtus 93.minūtē, Parīzes “Saint-Germain” (PSG) komanda otrdien izglābās no punktu zaudēšanas Francijas futbola čempionāta spēlē.

Čempionu titula pretendente PSG ar rezultātu 3:2 (2:0) viesos apspēlēja “Metz” komandu.

Urugvajietim Edinsonam Kavani iesitot savus 30.vārtus šosezon un izceļoties arī Matuidī, pirmajā puslaikā favorīte PSG izvirzījās vadībā ar 2:0, turklāt šāds rezultāts bija vēl 15 minūtes pirms pamatlaika beigām.

Tomēr 78.minūtē Jana Žufra soda sitiens vienus vārtus atguva, 88.minūtē Šeiks Diabatē sensacionāli panāca 2:2, turklāt drīz pēc tam Žufram ar vēl vienu soda sitienu bija iespēja “Metz” arī izraut uzvaru, bet šoreiz bumba norībināja pārliktni.

Tomēr jau kompensācijas laika trešajā minūtē pēc centrējuma Matuidī ar galvu izrāva čempioniem uzvaru.

Kopvērtējumā tagad “Monaco” un PSG komandām ir pa 77 punktiem attiecīgi 32 un 33 spēlēs.

PSG varēs vismaz uz brīdi izvirzīties kopvērtējuma vadībā sestdien, kad uzņems “Montpellier” futbolistus. Savukārt “Monaco” trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē uzņems Dortmundes “Borussia”, bet nacionālajā čempionātā svētdien viesosies pie ceturtajā vietā esošās Lionas “Olympique” vienības.

Kopvērtējumā trešā ar 73 punktiem 33 cīņās ir “Nice” komanda, bet Lionas vienība jau no trijnieka atpaliek par gandrīz 20 punktiem un uz pakāpšanos augstāk vairs nepretendē.