Maū un Ebērs uzvar dubultspēlē, saglabājot Francijas cerības Deivisa kausa finālā

REUTERS/Christian Hartmann

Deivisa kausa izcīņas fināla trešajā spēlē Francijas ziemeļu pilsētā Lillē mājinieki francūži Pjērs Igo Ebērs un Nikolā Maū dubultspēlē ar rezultātu 6-4, 6-4, 6-3, 7-6 (7:3) pārspēja horvātu duetu Mati Paviču un Ivanu Dodigu, pietuvinot Francijas izlasi līdz kopējam rezultātam 1-2.

Pirmie divi seti pagāja līdzīgā gultnē, francūžiem Maū un Ebēram izmantojot breikbumbas attiecīgi pirmā seta septītajā un otrā seta devītajos geimos, kas mājiniekiem, lieliskās publikas dzītiem, izvirzīties vadībā pa setiem ar rezultātu 2:0.

Trešā seta sākumā Maū un Ebērs ieguva ātru breiku, izvirzoties vadībā ar 2-0, taču palaida garām lieliskas iespējas nokārtot sev dubultu breiku vadību. Horvāti atguvās un turpmākajā seta gaitā izmantoja divas breikbumbas, kas ļāva svinēt tajā uzvaru ar 6-3.

Ceturtais sets pagāja dramatiskā gultnē, abiem duetiem neizmantojot lieliskas iespējas seta likteni izšķirt jau līdz taibreikam. Tajā daudz drošāk nospēlēja francūži, izcīnot uzvaru ar 7:3.

Vakar horvāts Borna Čoričs, kurš pasaules rangā ir 12. vietā, ar rezultātu 6-2, 7-5, 6-4 pārspēja francūzi Žeremī Šardī, kurš ATP rangā ieņem 40.vietu.

Savukārt vēlāk planētas septītais numurs Marins Čiličs ar 6-3, 7-5, 6-4 uzveica Žo Vilfrīdu Congu, kurš atkopjas no savainojuma un šobrīd ATP rangā ierindojas vien 259.pozīcijā.

Rītdien paredzēti mači starp Čoriču un Congu, kā arī Šardī un Ciliču.

Horvātija Deivisa kausā uzvarējusi tikai 2005. gadā, kamēr Francija ir pašreizējā titula īpašniece. Kopumā francūži šajā prestižajā turnīrā ir uzvarējuši desmit reizes.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par