“Mavericks” īpašniekam nav ne jausmas, kad varētu atsākties NBA sezona

Marks Kjūbans, sportazinas.com
Marks Kjūbans | Foto: Ron Jenkins/Associated Press

Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans ir neziņā par to, kad varētu turpināties 2019./2020. gada sezona.

Jau ziņots, ka 12. marta NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību un veselību, uz nenoteiktu laiku pārtrauca čempionātu. Pagaidām nekas neliecina par to, ka tas varētu atsākties tuvākajā laikā, taču līgas vadība saglabā cerību, ka tai izdosies atrast formātu, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Sarunā ar ESPN Kjūbans teica, ka viņš nezina, kad atsāksies sezona. “Pagaidām man nebija nekādu sarunu, kurās konkrēti tiktu apspriests sezonas turpinājums,” atklāja “Mavericks” īpašnieks.

Iepriekš Kjūbanam bija viedoklis, ka NBA varētu atgriezties maija vidū, kas nozīmētu, ka finālsērija tiktu izspēlēta jūlija beigās.

Čempionāta pārtraukšanas brīdī “Mavs” ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē ar 40 panākumiem 67 mačos. Ja sezona tiešām turpināsies, tad Dalasas klubam tā būs pirmā reize četru gadu laikā, kad komandai izdosies kvalificēties “play-off” turnīram. Pēdējo reizi “Mavericks” izslēgšanas turnīrā piedalījās 2015./2016. gada sezonā, kad pirmajā kārtā tika piedzīvots zaudējums pret Oklahomasitijas “Thunder” ar 1-4.

Pirmo sezonu “Mavs” rindās aizvada latvietis . Viņš 51 mačā atzīmējies ar vidēji 19,2 punktiem, 9,5 atlēkušajām bumbām un 1,7 piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par