“Mavericks” paredzami izmanto Dončiča līgumā ierakstīto kluba opciju

Luka Dončičs
Luka Dončičs | Foto: Kevin C. Cox/Getty Images/AFP

Nacionālās basketbola asociācijas () klubs Dalasas “Mavericks” izmantojis Lukas Dončiča līgumā ierakstīto kluba opciju, paturot slovēni komandā vismaz līdz 2022. gadam, ziņo “The Athletic” apskatnieks Šams Šaranija.

Pirms Dončiča debijas sezonas ar viņu tika noslēgts trīs gadu līgums par kopējo summu 22,3 miljoni dolāru. Kontrakts paredzēja, ka pēc 2020./2021. gada sezonas klubs var paturēt spēlētāju uz vēl vienu sezonu par 10,14 miljoniem dolāru, ko Dalasa izmantojusi jau tagad.

Talantīgo slovēni uzskata par “Mavericks” galveno spīdekli, arī klubs saista lielas cerības ar viņu. Divos līgā pavadītajos gados Dončičs pierādījis, ka viņš ir NBA mēroga zvaigzne.

Aizvadītajā sezonā Dončičs 61 pamatturnīra spēlē izcēlās ar vidēji 28,8 punktiem, 8,5 atlēkušajām bumbām un 7,3 piespēlēm, savukārt sešos “play-off” mačos viņam caurmērā 31 punkts, 9,8 izcīnītas bumbas zem groziem un 8,7 piespēles.

2018./2019. gada sezonā slovēni atzina par sezonas labāko debitantu, savukārt šosezon viņš izpelnījās izsaukumu uz zvaigžņu spēli.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par