“Mavericks” plāno plaši atvērt maciņu, lai sastāvā noturētu Porziņģi

Riks Kārlails un Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Riks Kārlails un Kristaps Porziņģis. Foto: newsday.com

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Dalasas “Mavericks” plāno piedāvāt latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim maksimālo līgumu.

Kā ziņo NBA apskatnieks Šams Šanarija tad, Porziņģis un “Mavericks” plāno tikties uzreiz, kad sāksies brīvo aģentu tirgus – 1. jūlijā.

Šanarijas rīcībā ir informācija, ka “Mavericks” plāno 23 gadus vecajam latvietim piedāvāt maksimālo līgumu. Porziņģis nākamajās piecās sezonās nopelnītu 158 miljonus ASV dolāru (138,9 miljoni eiro).

Iepriekš izskanēja informācija, ka Porziņģis varētu vienoties ar “Mavericks” arī par krietni mazākas summas vienas sezonas kvalifikācijas līgumu, kas latvietim nākamajā vasarā jau ļautu kļūt par neierobežoti brīvo aģentu un pievienoties jebkuram citam NBA klubam.

Porziņģis šobrīd ir pilnvērtīgi atguvies no ceļgala krustenisko saišu plīsuma, turklāt vasaras gaitā treniņos strādās ar “Mavericks” komandu. Paredzams, ka, sākoties jaunajai NBA sezonai, latvieties dosies laukumā jau no pirmā mača.

Šī gada sākumā Porziņģis kopā ar Kortniju Lī, Timu Hārdeveju un Treju Bērku pārcēlās uz Dalasas “Mavericks”, bet uz Ņujorkas “Knicks” devās Deniss Smits, Deandrē Džordans, Veslijs Metjūzs un divas nākotnes drafta pirmās kārtas izvēles.

Līdz šim Porziņģis savas NBA karjeras laikā 186 spēlēs vidēji iemetis 17,8 punktus un izcīnījis 7,1 atlēkušo bumbu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par