“Mavs” apskatnieks: Pēdējo sekunžu metieni būtu jāuztic Dončičam, nevis Porziņģim

Kristaps Porziņģis, Luka Dončičs, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis un Luka Dončičs | Foto: Dallas Mavericks

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” apskatnieks Daltons Trigss uzskata, ka gaidāmajā sezonā pēdējo sekunžu metieni būtu jāuztic slovēnim Lukam Dončičam, nevis latvietim Kristapam Porziņģim.

“Šobrīd vērojot treniņu video, izskatās, ka Porziņģis ir lielāks nekā pirms traumas un ir skaidrs, ka ilgajā pauzē daudz strādājis trenažieru zālē,” izteicās Trigss. “Viņš ir lielisks aizsardzības spēlētājs, jo spēj gan bloķēt metienus, gan savākt atlēkušās bumbas, tomēr nedomāju, ka “Mavs” svarīgākais būtu iegūt vēl kādu uz aizsardzību tendētu centru, jo svarīgāka būs metienu realizācija.”

Gaidāmajā starpsezonā brīvo aģentu tirgū būs pieejami šādi vairāk vai mazāk skaļi vārdi – Kemba Vokers, Kairijs Ērvings, D’Andželo Rasels, Džimijs Batlers, Klejs Tompsons, Kriss Midltons, Kavai Lenards, Kevins Durants, Džūliuss Rendls, Nikola Vučevičs un Demarkuss Kazinss.

Raidījumā apskatnieks spekulēja par iespējamajiem “Mavs” papildinājumiem, piesaucot Kembas Vokera, Krisa Midltona, Kleja Tompsona un pat Kevina Duranta kandidatūras. Tāpat viņš izteica versiju, ka interesants garā gala duets varētu izveidoties Porziņģim ar Dvaitu Pauelu.

“Ja runājam par Dvaitu Pauelu – viņš nav labākais spēlētājs pasaulē, taču uzbrukumu veidošanā viņš un Porziņģis būtu interesants duets, ja Kristaps spēlēs centra pozīcijā,” secina Trrigss.

Tāpat viņš uzskata, ka pēdējo sekunžu metieni nākamsezon būtu jāuztic Dončičam, neskatoties uz to, ka Porziņģim ir pietiekami labs gan tālmetiens, gan arī pustālais metiens.

“Pēdējo sekunžu metiens noteikti būtu jāuztic Dončičam. Viss gan ir atkarīgs no situācijas, jo viņš var arī izspēlēt bumbu uz Porziņģi, bet bumbai uzbrukuma sākumā jābūt Dončiča rokās,” pauda apskatnieks.

Raidījuma ietvaros Trigss un viņa kolēģis Mets Galacans spekulēja par iespējamo “Mavs” nākotni, cerībām iegūt drafta pirmo numuru un citām lietām.

Jau ziņots, ka Porziņģis sezonas laikā tika aizmainīts uz “Mavericks” vienību, bet nevienu spēli tā arī neaizvadīja, jo ārstēja pērn gūto ceļgala krustenisko saišu plīsumu. Savukārt, “Mavs” nespēja sasniegt izslēgšanas spēles un sezonas izskaņā profesionālo spēlētāja karjeru noslēdza vienības leģenda Dirks Novickis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par