“Mavs” atspēlējas no -18, neapturamais Dončičs izrauj Dalasai otro uzvaru

25/05/2024 07:27
Luka Dončičs

Aizvadītajā naktī Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Dalasas “Mavericks” Rietumu konferneces fināla otrajā spēlē ar 109:108 pārspēja Minesotas “Timberwolves”, palielinot pārsvaru sērijā līdz 2-0.

Atšķirībā no “Mavs”, kuras lielākais pārsvars šajā spēlē bija trīs punkti, Minesota otrajā ceturtdaļā panāca +18, savukārt uz lielo pārtraukumu aizgāja ar +12. Dalasa turpināja neatlaidīgu cīņu, tomēr pēdējā minūtē komanda atradās iedzinējos ar 106:108. Par mača varoni kļuva Luka Dončičs, kurš četras sekundes pirms sirēnas iemeta tālmetienu, izraujot uzvaru savai komandai.

Slovēnis savā komandā kļuva par rezultatīvāko, atzīmējoties ar 32 punktiem, viņa kontā arī desmit izcīnītas bumbas zem groziem un 13 rezultatīvas piespēles, tādējādi viņam piekto reizi šajā “play-off” turnīrā noformējot “triple-double”.

Pretinieku rindās 23 punkti Nazam Rīdam.

Līdz ar to pašlaik abos konferenču finālos rezultāts ir 2-0, Rietumos pie divām uzvaram tikusi Kristapa Porziņģa pārstāvētā Bostonas “Celtics”.