“Mavs” basketbolists apvainojies? Izdzēsti visi ar klubu saistītie “Instagram” ieraksti

20/11/2020 17:14

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” aizsargs Delons Raits, iespējams, apvainojies un izdzēsis visus ar viņa pārstāvēto klubu saistītos ierakstus.

Viņš atstājis tikai trīs ierakstus un nevienā no tām nav redzama “Mavs” simbolika. Vienā no palikušajiem attēliem viņš pozē kopā ar leģendāro Dveinu Veidu.

Žurnālists Breds Taunsends raksta, ka Raits varētu būt apvainojies uz organizāciju. Basketbolists, iespējams, jūt, ka ar viņu vairs nerēķinās, ņemot vērā, ka sastāvam pievienojies Džošs Ričardsons.

“To, ko Donijs Nelsons un Riks Kārlails tagad saka Ričardsonam… viņi teica pilnīgi to pašu Raitam pirms viņa pievienošanās sastāvam. Delonam bija visas iespējas sevi apliecināt, bet tas nenotika,” secina Taunsends.

Raitam ir spēkā līgums ar “Mavs” līdz 2022. gadam, bet pagājušā sezona viņam nebija veiksmīga, jo basketbolists vidēji iekrāja tikai 6,9 punktus un 3,8 atlēkušās bumbas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gordons Heivords pret Kristapu Porziņģi
15/06/2021 12:19

Avots: “Hornets” apsver iespēju veikt darījumu, lai iegūtu Porziņģi

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Šarlotas “Hornets” apsver iespēju veikt maiņas darījumu, lai savā paspārnē iegūtu Dalasas “Mavericks” uzbrucēju Kristapu Porziņģi, informē medija “NBA Analysis Network” apskatnieks Evans Meisijs. “Viens…