“Mavs” ģenerālmenedžeris: Luka un Kristaps šeit var paveikt maģiskas lietas (VIDEO)

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” ģenerālmenedžeris Donijs Nelsons uzskata, ka komandas jaunās zvaigznes Luka Dončičs un Kristaps Porziņģis var palīdzēt vienībai paveikt maģiskas lietas.

Jau ziņots, ka šosezon “Mavs” tā arī nespēja iekļūt “play-off”. Tāpat sezonā nevienu spēli neaizvadījušais Porziņģis gada sākumā iespaidīgā maiņas darījumā no Ņujorkas “Knicks” pārcēlās uz Dalasas vienību.

“Domāju, ka Luka un Kristaps šeit var paveikt maģiskas lietas un cerams, ka varēsim izbaudīt viņu spēli 22 sezonas,” smejoties teica Nelsons. “Kristaps un Luka būvēs pamatus mūsu komandai un ceru, ka viņi mums varēs palīdzēt ļoti ilgi. Domāju, ka Porziņģis pašreizējā situācijā varētu spēlēt ceturtā numura pozīcijā nākamsezon.”

Nelsons arī izteicās, ka Porziņģis ir komandas galvenā prioritāte gaidāmajā starpsezonā, runājot par potenciālo līguma pagarināšanu, kā arī uzslavēja Dončiču, tomēr reizē arī piebilda, ka viņam ir, ko pielikt savā sniegumā.

“Dončičs aizvadīja lielisku pirmo gadu NBA, bet viņš pagaidām noteikti vēl nav “pabeigts produkts”. Lukam, piemēram, ir jāuzlabo spēle aizsardzībā. Mūsu komandu arī ir atstājis Dirks [Novickis] un ir nepieciešams aizpildīt līdera pozīciju un ir liela iespēja, ka to varētu uzņemties Luka,” turpināja ģenerāmenedžeris.

Jau vēstīts, ka no profesionālā basketbola atvadījies ir Novickis, kurš visu savu karjeru pavadīja “Mavericks” komandā, turklāt 2011. gadā palīdzēja tai izcīnīt vēsturē līdz šim vienīgo NBA čempiontitulu. “Biju šokēts, ka viņš savā pēdējā mačā guva 30 punktus. Tas tikai parāda Dirka milzīgo vēlmi uzvarēt.”

Porziņģa vārds gan pēdējā laikā grozīts krietni negatīvākā gultnē, jo viņš ir ticis apsūdzēts izvarošanā. Ir uzsākta arī lietas izmeklēšana, tomēr pagaidām nav skaidrs, vai tiešām Porziņģis būs vainīgs šajā incidentā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par