“Mavs” ĢM par galveno prioritāti nosauc Bransona noturēšanu, spēlētājs paņēmis laiku pārdomām

28/05/2022 11:34
Nokopēts
Džeilens Bransons

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas “Mavericks” par šīs starpsezonas galveno prioritāti uzskata Džeilena Bransona noturēšanu komandā, atklājis kluba ģenerālmenedžeris Niko Harisons.

“Viņš ir mūsu prioritāte. Skaidrs, ka mēs nevaram kontrolēt visu, bet mēs noteikti vēlamies noturēt Bransonu, un viņš to zina. Viņam ir atvēlēta svarīga loma nākotnē,” teica Harisons. Noslēdzoties sezonai, amerikānis kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, taču pēc NBA noteikumiem vislielāko naudu viņam varēs piedāvāt Dalasas komanda.

“Mans aģents piezvanīja man vakar un teica, lai es atpūšos, nākotni apspriedīsim pēc pāris dienām. Es tiešām par to neuztraucos. Vienkārši vēlos nedaudz atslābināties, padomāt un tad ķerties klāt šim jautājumam. Aizvadītajā sezonā es spēlēju ar fantastiskiem komandas biedriem. Esmu viņiem bezgalīgi pateicīgs,” uzsvēra basketbolists.

Aizvadītajā sezonā 25 gadus vecais amerikānis 79 pamatturnīra spēlēs izcēlās ar vidēji 16,3 punktiem, 3,9 atlēkušajām bumbām un 4,8 rezultatīvām piespēlēm. Savukārt 18 mačos izslēgšanas turnīrā viņam caurmērā 21,6 punkts, 4,6 izcīnītas bumbas zem groziem un 3,7 rezultatīvas piespēles.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām