“Mavs” īpašnieks atklāj, kur šobrīd atrodas Porziņģis un Dončičs

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis bloķē Džeimsu Hārdenu | Foto: Dalasas "Mavericks"

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” īpašnieks Marks Kjūbans atklājis, ka vienības līderi un Luka Dončičs šobrīd joprojām atrodas savās dzimtajās valstīs, proti Latvijā un Slovēnijā.

Intervijā medijam “The Dallas Morning News” Kjūbanam tika uzdots jautājums, vai Dončičs ir vienīgais spēlētājs, kurš šobrīd nav ASV. “Nē, arī Kristaps nav kopā ar mums. Viņi abi ir ārpus ASV. Tāpat ir daži puiši, kuri atrodas citās ASV pilsētās, šķiet, ka tādi kopumā ir trīs.”

Jau iepriekš izskanēja informācija, ka Dončičs karantīnas laikā devās uz savu dzimto Slovēniju, bet Porziņģis esot atgriezies Liepājā.

Medijos parādījās informācija, ka abi basketbolisti uz savām dzimtajām valstīm atlidoja tāpēc, ka ASV viņiem nebija iespējas aizvadīt daudz maz pilnvērtīgus treniņus mājas apstākļos.

Komandas galvenais treneris Riks Kārlails pagājušajā nedēļā neatbildēja uz jautājumu, kur atrodas Porziņģis un Dončičs. “Nevaru par to runāt, jo tā ir privāta informācija. Varu tikai pateikt to, ka tad, kad sezona atsāksies, viņi tai būs gatavi.”

Jau ziņots, ka vairākiem sportistiem, kuri ikdienā spēkojas Ziemeļamerikas profesionālajās līgās, būs ļauts šķērsot ASV robežu arī koronavīrusa radītās pandēmijas laikā, pagājušās nedēļas beigās paziņoja valsts Drošības departamenta sekretārs Čads Volfs.

NBA joprojām meklē variantus kā un kad atsākt sezonu. Sagaidāms, ka sezona turpināsies un netiks atcelta, taču vēl nav zināms, kādā formātā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par