Mbapē atteicies no Saūda Arābijas naudas maisiem

26/07/2023 22:42
Nokopēts
Kilians Mbapē

Francijas futbolists Kilians Mbapē atteicies no pārrunām ar Saūda Arābijas komandu “Al Hilal” par iespējamo pāreju, vēsta “L’Equipe”.

Iepriekš ziņots, ka Tuvo Austrumu vienība piedāvājusi Mbapē pārstāvētajai Parīzes “Saint-Germain” 300 miljonu eiro transfēra maksu, ja tā spētu pierunāt Francijas zvaigzni karjeru turpināt Saūda Arābijā – tas būtu pasaules rekords. Savukārt pašam futbolistam piedāvāti 700 miljoni eiro. Vēl Mbapē 2024. gadā varētu bez transfēra maksas pāriet uz Madrides “Real”, ja viņš pats to vēlētos.

Lai arī piedāvājums bija visai vilinošs, tomēr Mbapē atteicies no pārrunām ar “Al Hilal” un, visticamāk, karjeru turpinās Eiropā.

PSG aizvadītajā sezonā kārtējo reizi kļuva par Francijas čempioniem, bet UEFA Čempionu līgā atkal izstājās astotdaļfinālā, taču straujākie pavērsieni notikuši pēc sezonas beigām ārpus laukuma. Komandu jau atstājis Lionels Mesi, kā arī kārtējās nesaskaņās ar kluba vadību nonācis Mbapē – zvaigžņotais uzbrucējs informēja komandu, ka pēc sava pašreizējā līguma beigām 2024. gadā neplāno turpināt sadarbību.

Lai nākamgad 24 gadus veco uzbrucēju nepazaudētu par velti, Parīzes klubs Mbapē bija izvirzījis ultimātu – pagarināt kontraktu vai arī futbolists tiks pārdots jau šovasar. Kā ziņo futbola žurnālists Fabricio Romāno, tad PSG no francūža atbildi tā arī nav sagaidījusi. Kluba vadība tāpat jūtas nodota, jo tā uzskata, ka Mbapē jau tagad ir vienojies par pāreju uz Madrides “Real” nākamgad, lai gan pats futbolists iepriekš izteicās, ka PSG par brīvu viņš nevēlas atstāt.

Saspīlēto attiecību dēļ Mbapē nav paņemts līdzi uz tūri Japānā un no šodienas Parīzes komanda sāks izskatīt piedāvājumus par zvaigžņotā uzbrucēja pārdošanu, neliekot šķēršļus nevienam klubam. ESPN tāpat vēsta, ka Mbapē savu pēdējo spēli Parīzē jau ir aizvadījis, jo klubs viņam vairs nedos iespēju doties laukumā, kā arī “Real” ir vienīgā vienība, kur francūzis vēlas turpināt savu karjeru.

Kopš 2017. gada, kad Mbapē par 180 miljoniem eiro no “Monaco” pārgāja uz PSG, viņš piecas reizes ir kļuvis par Francijas čempionu, tomēr ambiciozā komanda tā arī ne reizi nav spējusi triumfēt Čempionu līgā, pat neskatoties uz to, ka parīzieši divas aizvadītās sezonas varēja lepoties ar uzbrukuma super-trio Mbapē, Lionelu Mesi un Neimaru.

Žurnālists: Saūda Arābijas klubs, lai iegūtu Mbapē, gatavs šķirties no viena miljarda eiro

Mbapē piedāvājums apdullina visus – NBA zvaigznes joko par došanos uz Saūda Arābiju

TOP notikumi
1
X
2
5.75
4.33
1.5
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.43
-
2.82
2.75
3.5
2.37
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām