Mbapē kaldina kārtējo “PSG” uzvaru Francijas čempionātā (VIDEO)

23/02/2019 22:14

Francijas čempionātā kārtējo uzvaru izcīnīja Parīzes “Saint-Germain” (PSG) komanda, kas savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja “Nimes” vienību.

Spēles 40.minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Kristofers Nkunku, kurš pēc Marko Verati tālās piespēles tika izvirzīts izgājienā vienatnē pret vārtsargu.

Mbapē pārsvaru dubultoja spēles 69.minūtē, kad pēc piespēles vārtu priekšā viņš to raidīja vārtu apakšējajā stūrī. Savus otros vārtus Mbapē guva 89.minūtē, kad pretuzbrukumā panāca 3:0.

PSG joprojām spēlē bez diviem citiem vadošiem uzbrucējiem Neimara un Edinsona Kavani, kuri ārstē savas veselības problēmas.

Parīzes klubs pēc šīs uzvaras palielinājusi savu vadību Francijas čempionātā un straujiem soļiem tuvojas otrajam čempiontitulam pēc kārtas. Tuvākā sekotāja “Lille” piektdien zaudēja punktus un izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (1:0) ar “Strasbourg”.