Mbapē mača izskaņā realizē “pendeli” un atgriež “Saint-Germain” uz uzvaras takas

16/10/2021 00:09
Kilians Mbapē

Šovakar Francijas līgas grands Parīzes “Saint-Germain” ne bez problēmām apspēlēja “Angers” ar 2:1.

3. novembrī PSG ar 0:2 zaudēja “Rennes”, kas komandai bija pirmais zaudējums turnīrā. Tas gan neapdraudēja galvaspilsētas vienības pozīciju tabulā, jo iepriekš bija uzkrāts liels pārsvars par tuvākajiem konkurentiem. Tomēr uz PSG spieda statuss, jo šāda līmeņa komandas nedrīkst zaudēt divas reizes pēc kārtas.

Pirmajā puslaikā PSG nonāca iedzinējos, vārtus gūstot Andželo Fulžini. Otrajā puslaikā Danilo pēc Kiliana Mbapē panāca izlīdzinājumu, savukārt mača pamatlaika izskaņā pēc VAR sistēmas izmantošanas uz “Angers” vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja jau pats Mbapē – 2:1.

Komandai tā bija devītā uzvara desmit mačos, ar 27 punktiem PSG pārliecinoši ieņem pirmo vietu “Ligue 1”. Jāatzīmē, ka pret “Angers” Parīzes kluba pieteikumā nebija iekļauts Lionels Mesi.