Mbapē neiztur nervi, PSG iesit četrus vārtus un uzvar Nīmā

02/09/2018 00:46

Aizraujošu spēli Francijas “Ligue 1” turnīrā aizvadīja čempione Parīzes “Saint Germain”, kas viesos ar 4:2 apspēlēja Nīmas “Olympique”.

Par spīti tam, ka par nospiedošu favorīti tika uzskatīta Parīzes vienība, Nīmas “Olympique” šajā spēlē izdarīja divreiz vairāk sitienu (14:7). Tas gan īpašu rezultātu nedeva, jo parīzieši realizēja četrus no septiņiem izdarītajiem raidījumiem.

Pirmais no rezultatīvajiem sitieniem tika piedzīvots 36. minūtē, kad mājinieku vārtsargu pārspēja Neimars. Nākamais PSG “dūriens” sekoja jau pēc nieka četrām minūtēm, kad Anhels di Marija dubultoja viesu pārsvaru – 2:0. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Pēc pārtraukuma mājinieki sasparojās īpaši, otrā puslaika vidū astoņu minūšu laikā gūstot divus vārtus pēc kārtas, kas uz rezultāta tablo iededza neizšķirtu – 2:2.

Tomēr veiksme arī šajā kārtā uzspīdēja tieši PSG komandai, kas, pateicoties Kiliana Mbapē un Edinsona Kavani gūtajiem vārtiem izrāva smagu uzvaru ar 4:2.

Cīņas noslēgumā pēc rupja mājinieku futbolista izklupiena nervi neizturēja Mbapē, kurš pretinieku brutāli nogrūda uz zemes. Sekoja atbildes pagrūstīšanās, kā rezultātā abas komandas nopelnīja pa vienai sarkanajai kartītei.

Līdz ar to PSG pēc lielākās daļas no ceturtās kārtas spēlēm ir izvirzījusies pirmajā pozīcijā kopvērtējumā.

No pārējām spēlēm jāatzīmē pirmajos trīs mačos panākumus guvušās “Dijon” zaudējums mājās ar rezultātu 0:2 pret “Caen”.

Rezultatīvu uzvaru svinēja “Nantes”, kas viesos ar 3:2 pieveica “Strasbourg”.