Mbapē centies pierunāt Neimaru palikt Parīzē

Neimars un Kilians Mbapē, sportazinas.com
Neimars un Kilians Mbapē | Foto: Gaoal.com

Francijas futbola flagmaņa Parīzes “Saint Germain” uzbrucējam Kilianam Mbapē bijusi saruna ar citu komandas uzbrucēju Neimaru, kuras laikā viņš mēģināja pierunāt brazīlieti palikt vienībā uz vēl vienu sezonu, ziņo “Goal.com”.

Jau iepriekš vēstīts par Neimara nevēlēšanos pārstāvēt PSG, jo uzbrucēju neapmierina nedz Francijas čempionāta līmenis, nedz pati Parīze. Jūlija vidū brazīlietis neieradās uz komandas pirmssezonas nometni, pievienojoties vienībai nedēļu vēlāk. PSG izplatīja paziņojumu, ka nosoda uzbrucēja rīcību un rīkosies atbilstoši situācijai, taču nekādas sankcijas nesekoja.

Interesi par Neimaru izrādījuši vairāki Eiropas grandi, bet pats 27 gadus vecais uzbrucējs paziņoja, ka viņa interešu lokā ietilpst Turīnas “Juventus”, Minhenes “Bayern”, vai arī kāda no divām Spānijas komandām – Madrides “Real” vai “Barcelona”.

Tieši Katalonijas komanda tiek uzskatīta par galveno kandidāti uz uzbrucēja iegūšanu. Medijs “Sky Sports Germany” ziņoja, ka lai iegūtu brazīlieti, “Barcelona” ir gatava šķirties no 100 miljoniem eiro, ka arī iekļaut darījumā divus futbolistus. Spānijas vienība prezentēja PSG sarakstu ar sešiem spēlētājiem, no kuriem Francijas grands var izvēlēties divus. Tajā ir iekļauti Filipe Koutinju, Ivans Rakitičs, Nelsons Semedu un vēl trīs spēlētāji.

jau iepriekš pārstāvējis “Barcelona” pirms kļūšanas par PSG futbolistu. 2017. gadā Francijas vienība par Brazīlijas izlases futbolistu samaksāja pasaules tranfēru rekordu – 222 miljonus eiro.

Zīmīgi, ka iepriekš mediji ziņoja arī par Mbapē vēlmi pamest PSG, ka arī komandas gatavību noturēt uzbrucēju un padarīt viņu par vislabāk apmaksāto spēlētāju pasaulē. “El Pais” informēja, ka lai to izdarītu, Parīzes klubam noteikti nāktos pārdot Neimaru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par