Mbapē par Argentīnas vārtsarga svinībām: Tā nav mana problēma, tādām lietām neveltu savu enerģiju (VIDEO)

29/12/2022 18:26
Nokopēts
Emiljano Martiness un Kilians Mbapē

Francijas kluba Parīzes “Saint-Germain” uzbrucējs Kilians Mbapē pēc izcīnītās uzvaras “Ligue 1” spēlē sarunā ar žurnālistiem atzina, ka viņam neinteresē tas, ko pēc triumfa Pasaules kausā darīja Argentīnas izlases vārtsargs Emiljano Martiness.

Jāatgādina, ka 18. decembrī argentīnieši PK finālmačā pieveica Mbapē pārstāvēto Franciju. Savu titulu karstasinīgie dienvidamerikāņi atzīmēja dažādos veidos, tostarp dažos gadījumos pat smejoties par saviem pretiniekiem.  Sociālajos tīklos tika publicēti video, kur pēc mača ģērbtuvē tieši Martiness par Mbapē uzsauca klusuma brīdi, kamēr jau svinot titulu savā dzimtajā valstī, Martiness čempionu parādē devās ar lelli, uz kuras bija uzlīmēta Mbapē seja.

“Svinības nav mana problēma. Es tādām lietām neveltu savu enerģiju. Man galvenā lieta ir demonstrēt labu sniegumu klubā, gaidu Leo [Lionelu Mesi], lai viņš atgrieztos un mēs kopā gūtu vārtus un izcīnītu uzvaras,” teica Mbapē.

Francūzis tāpat atklāja, ka viņš pēc fināla apsveica savu komandas biedru. “Runāju ar Leo pēc mača, apsveicu viņu. Tas bija dzīves sapnis, arī mans, bet es to nepiepildīju. Lai vai kā, bet vienmēr ir jārāda pozitīvs sportisks gars.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
2.05
3.75
3.3
1.28
5.5
11
2.2
4
2.75
2.1
-
1.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām