Mbapē publiski kritizē PSG, nosaucot to par “šķeļošu” klubu

09/07/2023 14:25
Nokopēts
Kilians Mbapē

Francijas futbola superzvaigzne Kilians Mbapē pirmo reizi publiski kritizējis viņa pārstāvēto komandu Parīzes “Saint-Germain”, sakot, ka tas ir “šķeļošs” klubs.

Mbapē līgums ar PSG noslēgsies 2024. gadā un viņš neplāno to pagarināt, kas pārsteidzis komandas vadību. Prezidents Nasers Al-Kelaifi pēc tam paziņoja, ka negrasās palaist Mbapē prom par brīvu. “Mēs nevēlamies pazaudēt pasaulē labāko spēlētāju par brīvu, tas ir pilnīgi skaidrs,” sacīja Al Kelaifi.

Tas nozīmē, ka PSG būtu jāpārdod Mbapē vai nu šovasar vai arī janvārī ziemas pāreju logā. Savukārt, ja klubs nolems paturēt 24 gadus veco superzvaigzni uz visu nākamo sezonu, viņš pametīs PSG par baltu velti.

“Domāju, ka spēlēšana PSG daudz nepalīdz, jo tā ir šķeļoša komanda,” atsaucoties uz “France Football” vēsta medijs BBC, citējot arī Mbapē pārdomas par PSG pēdējo gadu sniegumu. “Mēs esam darījuši visu, ko varējām. Jums par šo ir jājautā cilvēkiem, kas būvēja komandu un organizēja sastāvu.”

Kopš 2017. gada, kad Mbapē par 180 miljoniem eiro no “Monaco” pārgāja uz PSG, viņš piecas reizes ir kļuvis par Francijas čempionu, tomēr ambiciozā komanda tā arī ne reizi nav spējusi triumfēt UEFA Čempionu līgā, pat neskatoties uz to, ka PSG divas aizvadītās sezonas varēja lepoties ar uzbrukuma super-trio Mbapē, Lionelu Mesi un Neimaru.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.5
4.2
1.53
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.46
4.5
4.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām