Mbapē tiek aizsūtīts uz PSG nevajadzīgo spēlētāju treniņiem

07/08/2023 10:25
Nokopēts
Kilians Mbapē

Zvaigžņotajam Francijas futbolistam Kilianam Mbapē tiks liegts trenēties ar Parīzes “Saint-Germain” pirmo komandu, vēsta vairāki ārzemju mediji.

Šis ir jauns pavērsiens sāgā starp Mbapē un PSG par futbolista līgumu. Jūlija beigās uzbrucējs netika paņemts līdzi uz pirmssezonas tūri Japānā, taču no šodienas, klubam atgriežoties Francijā, tiks ierobežots arī futbolista treniņprocess.

PSG neļaus Mbapē trenēties ar pirmo komandu, un viņš tiks aizsūtīts uz tā saucamo nevajadzīgo spēlētāju  (“loft”) treniņiem jeb pie futbolistiem, kas vasaras transfēru perioda laikā neietilpst kluba nākotnes plānos. PSG nevajadzīgo grupā pašlaik ir tādi futbolisti kā vācietis Juliāns Drakslers, Nīderlandes futbola izlases pussargs Džeordīno Vijnaldums, Pasaules kausa ieguvējs Leandro Paredess u.c. PSG vadība joprojām ir pārliecināta, ka Mbapē, kuram beidzās līgums nākamajā vasarā, jau tagad ir vienojies par pāreju uz Madrides “Real” nākamgad.

Jau vēstīts, ka zvaigžņotais uzbrucējs šīs vasaras sākumā informēja PSG, ka pēc sava pašreizējā līguma beigām 2024. gadā neplāno turpināt sadarbību. Lai nākamgad 24 gadus veco uzbrucēju nepazaudētu par velti, Parīzes klubs Mbapē bija izvirzījis ultimātu – pagarināt kontraktu vai arī futbolists tiks pārdots jau šovasar. PSG no francūža atbildi tā arī nesagaidīja, sākot izskatīt piedāvājumus gan par iespējamiem transfēriem, gan futbolista izīrēšanu.

Grandiozāko piedāvājumu jūlija beigās izteica Saūda Arābijas klubs “Al-Hilal”, kas bija gatava šķirties no 300 miljonu eiro transfēra summas, bet pašam Mbapē komanda maksāt algu 700 miljonu eiro apmērā. Mbapē gan no šī Saūda Arābijas “naudas maisa” atteicās.

Aizvadītajā sezonā Mbapē visos turnīros kopumā 43 mačos izcēlās ar 41 vārtiem. Kopš 2017. gada, kad Mbapē par 180 miljoniem eiro no “Monaco” pārgāja uz PSG, viņš piecas reizes ir kļuvis par Francijas čempionu, tomēr ambiciozā komanda tā arī ne reizi nav spējusi triumfēt Čempionu līgā, pat neskatoties uz to, ka parīzieši divas aizvadītās sezonas varēja lepoties ar uzbrukuma super-trio Mbapē, Lionelu Mesi un Neimaru. Vairāk par aktualitātēm futbolā lasi ŠEIT!

Mbapē atteicies no Saūda Arābijas naudas maisiem

Mbapē piedāvājums apdullina visus – NBA zvaigznes joko par došanos uz Saūda Arābiju

Pēdējā spēle jau aizvadīta? PSG pārbaudes tūrē dodas bez Mbapē

Žurnālists: Saūda Arābijas klubs, lai iegūtu Mbapē, gatavs šķirties no viena miljarda eiro

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām