Mbapē uzvarā divreiz sarūgtina savu bijušo klubu, “Real” svin panākumu Madrides derbijā

12/12/2021 23:55
Kilians Mbapē

Francija

Šovakar Francijas “Ligue 1” turnīrā Parīzes “Saint-Germain” (PSG) ar rezultātu 2:0 uzvarēja “Monaco” futbolistus, izcīnot savu 14. šīs sezonas čempionātā.

Abus vārtus Parīzes vienības labā guva Kilians Mbapē, kura iepriekšējā komanda bija tieši “Monaco”. 22 gadus vecais Francijas izlases futbolists mača 12. minūtē realizēja piešķirto 11 metru soda sitienu, bet 45. minūtē viņš izmantoja Lionela Mesi piespēli, palielinot PSG pārsvaru.

Vēl šodien Francijā pie uzvarām tika arī “Clermont” (1:0 pret “Angers”), “Metz” (4:1 pret “Lorient”), “Nice” (2:1 pret “Rennes”), “Bordeaux” (2:1 pret “Troyes”) un “Marseille” (2:0 pret “Strasbourg”). Tikmēr neizšķirti 1:1 noslēdzās “Lyon” un “Lille” duelis.

Spānija

Spānijas “La Liga” turnīrā šovakar norisinājās Madrides pilsētas derbijs. Tajā Madrides “Real” ar rezultātu 2:0 pārspēja Madrides “Atletico” vienību. Pirmajā puslaikā “Real” uzbrucējs Karīms Benzemā izvirzīja savu komandu vadībā, bet 57. minūtē otros vārtus uzvarētāju labā iesita Marko Asensio.

Tāpat Spānijas čempionātā trīs punktus turnīra tabulā ieguva “Villarreal” (2:0 pret “Rayo Vallecano”) un Seviljas “Real Betis” (4:0 pret “Real Sociedad”). Savukārt ar vienu punktu savu kontu papildināja “Barcelona”, kas nespēja pieveikt “Osasuna” un noslēdza dueli ar rezultātu 2:2.

Lesteras “City” – Ņūkāslas “United” 4:0 (1:0);

Braitonas un Havas “Albion” – Totenhemas “Hotspur” – pēc Covi-19 uzliesmojuma “Hotspur” komandā spēle atcelta