Jasikēvičs kļūst par “Barcelona” galveno treneri

Spānijas basketbola superklubs “Barcelona” noslēdzis trīs gadu līgumu ar lietuviešu basketbola speciālistu Šarūnu Jasikēviču, ziņo komanda.

Jasikēvičam ir līgums ar Kauņas “Žalgiris” komandu, kurš ir spēkā līdz 2021.gadam. Tāpat iepriekš lietuvietis veica pārrunas ar citu Eiropas basketbola grandu Stambulas “Fenerbahce”, taču 44 gadus vecais speciālists vienosies deva priekšroku Spānijas vienībai.

Jau ziņots, ka Rolanda Šmita pārstāvētā “” komanda neturpinās sadarbību ar līdzšinējo galveno treneri Svetislavu Pešiču.

Jasikēvičs Kauņas klubā galvenais treneris ir kopš 2016. gada. Šajā laikā viņš piecas reizes ir triumfējis Lietuvas čempionātā, kā arī trīs reizes ieguvis Lietuvas kausu. Viņa vadībā “Žalgiris” 2018. gadā sasniedza arī ULEB Eirolīgas “Final 4”.

Lietuviešu treneris arī savas spēlētāja karjeras laikā divas reizes ir pārstāvējis “Barcelona”. No 2000. līdz 2003. gadam un 2012./2013. gada sezonā. Tā rindās Jasikēvičs izcīnija divus Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) titulus un vienreiz kļuva par Eirolīgas čempionu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par