Mediji: Pahars kļūs par Itālijas kluba galveno treneri

25/01/2021 20:20
Nokopēts
Marians Pahars

Bijušais Latvijas futbola izlases treneris Marians Pahars pārņēmis Itālijas D sērijas komandas “Siena 1904” grožus, pirmdien ziņo Itālijas laikraksts “Gazzetta di Siena”. Itālijas D sērijas E grupā spēlējošā komanda svētdien mājās ar 2:3 piekāpās Kalsio “Trastevere”.

Pēc šīs spēles treneri Stefano Argilli un Džils Voria pievienojās jauniešu komandai, bet viņu vietā stājās Pahars un Vladimirs Gazajevs. Laikraksts un vēl citi vietējie mediji ziņo, ka Pahars Itālijā ieradies pirms kāda laika, jo jau paspējis apmeklēt pēdējo kluba spēli, bet pirmdien novadījis pirmo treniņu. Klubs par Pahara pievienošanos vēl neziņo.

Pahars septiņarpus sezonas pārstāvēja Anglijas klubu “Southampton” un spoži spēlēja premjerlīgā, kur guva 42 vārtus 129 spēlēs. 2001./02.gada sezonā viņš iekļuva Anglijas premjerlīgas rezultatīvāko spēlētāju desmitniekā. Savukārt Latvijas izlasē Pahars aizvadīja 75 spēles un guva 15 vārtus. Trīs reizes – 1999., 2000. un 2001.gadā – viņš tika atzīts par Latvijas gada labāko futbolistu.

Spēlētāja karjeras laikā Pahars trīs reizes nosaukts par Latvijas gada futbolistu. “Skonto” sastāvā viņš arī izcīnījis Latvijas kausu. Pēc futbolista karjeras beigām Pahars strādāja par galveno treneri klubā “Skonto”, Latvijas U-21 izlasē un Latvijas nacionālajā izlasē. Patlaban viņš Latvijas izlasē pilda galvenā trenera Daiņa Kazkeviča asistenta pienākumus.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām