Medijs: 2021. gada PČ Rīgas grupā Krievijas izlases vietā būs tās principiālākā sāncense

Krievijas hokeja izlase, sportazinas.com
Krievijas hokeja izlase | Foto: Krievijas hokeja federācija

Gadu pirms nākamā pasaules hokeja čempionāta Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) veikusi vienu izmaiņu grupu sastāvos, vēsta Krievijas medijs “RIA Novosti”.

Ziņu aģentūras rīcībā esošā informācija liecina, ka Krievijas izlase spēlēs nevis Rīgas, bet Minskas grupā, savukārt Latvijas galvaspilsētā savus mačus aizvadīs Kanāda, kurai sākotnēji bija paredzēta vieta Baltkrievijā. “RIA Novosti” avots apgalvo, ka par šo jautājumu jau veiktas pārrunas un pretenziju pret šo lēmumu nevienai no sarunās iesaistītajām pusēm nebija. Oficiāli lēmums tiks paziņots nākamajā nedēļā.

Tas nozīmē, ka A grupā spēlēs Zviedrija, Krievija, Čehija, Vācija, Slovākija, Dānija, Baltkrievija un Lielbritānija, bet B grupā – Latvija, Kanāda, Somija, Šveice, ASV, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna.

2021. gada pasaules čempionāts tiks aizvadīts no 7. līdz 23. maijam Rīgā un Minskā. Katra no divām galvaspilsētām uzņems pa vienam grupu turnīram un divus ceturtdaļfinālus, savukārt pusfināli un spēles par vietām norisināsies Baltkrievijā.

Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, Latvijai jāieņem vieta grupas labāko četriniekā. Ja Bobs Hārtlijs turpinās vadīt valstsvienību, viņam tas būs ceturtais pasaules čempionāts. Mērķis par iekļūšanu “play-off” tika izpildīts tikai vienu reizi – 2018. gadā. Toreiz ceturtdaļfinālā sīvā cīņā tika atzīts nākamās čempiones Zviedrijas pārsvars ar 2:3.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par