Medijs: ”76ers” izmanto virtuālo realitāti, lai uzlabotu Fulca metienu kvalitāti

Markele Fulcs, sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Filadelfijas ”76ers” izmantojot virtuālās realitātes brilles un īpašas aplikācijas, lai uzlabotu komandas noslēpumainā talanta Markeles Fulca metienu kvalitāti.

Medija ”Philly Voice” žurnālista Kaila Ņūbeka pieejamā informācija liecina, ka ”76ers” izmanto virtuālās realitātes tehnoloģijas, lai palīdzētu Fulcam atgūt pārliecību metienu izdarīšanā.

Spēlētājs esot izmantojis virtuālās realitātes brilles un aplikāciju, kurā tiek vizualizēti metieni. Respektīvi, šajā programmā ir iespējams izpildīt metienus no jebkuras laukuma daļas, turklāt tos realizēt ir ļoti vienkārši. Ar šādu paņēmienu ”76ers” mēģinājusi atgriezt Fulca pārliecību metienu izpildē.

2017. gada drafta pirmais numurs Markele Fulcs aizvadīja tikai pirmās četras spēles Filadelfijas komandas sastāvā un iedzīvojās pleca savainojumā. Šo četru spēļu laikā Fulcs vidēji spēlēja 19 minūtes, guva sešus punktus, atdeva 1,8 piespēli un savāca 2,3 atlēkušās bumbas.

Basketbolists joprojām nav spējīgs atgriezties laukumā, turklāt uzvirmojušas runas, ka viņam ir psiholoģiskas problēmas ar metiena izpildi, kas liegušas saspēles vadītajam veiksmīgi iesaistīties pasaules spēcīgākajā basketbola līgā.

Talantīgais Fulcs esot mainījis metiena tehniku, kas viņam liegusi veiksmīgi realizēt metienus. Tomēr pēdējie video liecina, ka basketbolists atkal ir uzlabojis metienu kvalitāti.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar