Medijs: “Ajax” talants De Jongs atteiks “Barcelona”, lai pievienotos PSG

Frenkijs De Jongs Soccrates Images/Getty Images

Neskatoties uz iepriekš izskanējušo informāciju par Amsterdamas “Ajax” pussarga Frenkija De Jonga pārcelšanos uz “Barcelona”, talantīgais nīderlandietis tomēr nosliecies par labu cita Eiropas futbola granda Parīzes “Saint-Germain” piedāvājumam.

Kā vēstī “Mundo Deportivo”, De Jongs vēl pirms dažām nedēļām bija vienojies ar “Barcelona” par pārcelšanos uz katalāņu grandu šovasar, turklāt 21 gadu vecais pussargs piekritis līgumam uz nākamajām piecām sezonām.

Tomēr “Ajax” jaunā zvaigzne priekšroku dos “Barca” galvenajai konkurentei cīņā par De Jonga iegūšanu – PSG. Kā viens no iemesliem šādam solim tiek minētas futbolista šaubas par pietiekamu spēles laiku konkurētspējīgajā “Barcelona” vidējā līnijā. Pats De Jongs savā potenciālajā jaunajā klubā vēloties maksimāli lielu spēļu praksi, ko “Barca”, visticamāk, nevarētu nodrošināt.

Savukārt PSG šajā ziņā ir gatava nākt pretī nīderlandietim, turklāt parīzieši De Jongam var piedāvāt daudz vilinošākus līguma finansiālos nosacījumus.

Iepriekš vēstīts, ka Parīzes komandas vadība par futbolistu samaksās 75 miljonus eiro, bet darījums notiks nevis ziemas transfēru logā, bet gan pēc sezonas.

75 miljoni būs jauns Nīderlandes spēcīgākās futbola līgas “Eredvisie” transfēru rekords. Līdz šim lielākā summu, kādu bija iekasējis kāds vietējais klubs bija 40 miljoni eiro, kad 2017. gada vasarā no “Ajax” uz “Tottenham Hotspur” pārgāja kolumbiešu centra aizsargs Deividsons Sančess.

De Jongs stabilu vietu 33-kārtējās Nīderlandes čempiones pamatsastāvā izpelnījās vien pagājušajā sezonā, bet šosezon “Eredivisie” turnīrā pussargs laukumā izgājis 15 mačos, izceļoties ar četriem vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli. Savukārt Nīderlandes pieaugušo valstsvienībā Frenkijs līdz šim aizvadījis piecas spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par