Medijs: “Avangard” kapteiņa analīzēs atrastas narkotisko vielu pēdas

07/04/2021 16:35

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Omskas “Avangard” spēlētāja Alekseja Jemeļina nodotajās analīzēs atrastas narkotisko vielu pēdas, vēsta Krievijas medijs “Biznes Online”.

Iepriekš vēstīts, ka 34 gadus vecajam Jemeļinam atklāts toksisks aknu bojājums. Pēc pirmās sērijas spēles pret Kazaņas “Ak Bars” hokejistam parādījās paaugstināta ķermeņa temperatūra, kā rezultātā viņš tika ievietots infekcijas slimnīcā ar aizdomām par saslimšanu ar Covid-19 vīrusu, tomēr veiktie testi uzrādīja negatīvu rezultātu.

Vairākas dienas hokejists pavadīja slimnīcā Kazaņā. Ārsti viņa stāvokli vērtēja kā smagu, bet sportists atradās pie samaņas. Savukārt vēlāk tika pieņemts lēmums nogādāt viņu vienā no Maskavas slimnīcām, un, ņemot vērā hokejista veselības stāvokli, transportēšana notika nevis pa gaisu, bet pa sauszemi un ilga 15 stundas.

Šobrīd noskaidrojies, ka pēc veiktajām analīzēm hokejista ķermenī atrastas opiāta un kanabinoīda pēdas. “Narkotisko vielu lietošanas gadījumā Jemeļinu būtu jāsauc pie administratīvās atbildības,” “Biznes Online” citē citu avotu, kurš pārzina situāciju. Krievijā par šādiem pārkāpumiem piemēro naudas sodu līdz pieciem tūkstošiem rubļu (apmēram 54 eiro) un administratīvo arestu līdz 15 dienām.

Jau vēstīts, ka Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālā ar rezultātu 2-0 vadībā izvirzījusies Latvijas izlases galvenā trenera Hārtlija vadītā “Avangard”. Sērijas trešā spēle tiks aizvadīta šodien, plkst. 19:00 pēc Latvijas laika.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…