Medijs: Par Bagatski nopietna interese Grieķijā

12/12/2017 20:22
Nokopēts
Ainars Bagatskis, Sportazinas.com

Kā ziņo basketa.gr, tad bijušais Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Ainars Bagatskis varētu kļūt par Atēnu AEK galveno treneri.

AEK agrāk sastādījā nopietnu konkurenci šī brīža Grieķijas basketbola grandiem “Panathinaikos” un “Olympiacos”. AEK ir astoņkārtējs Grieķijas čempions, trīskārtējs Grieķijas kausa ieguvējs un izcīnījis arī divus Saportas kausus, kas savulaik bija viens no prestižākajiem klubu turnīriem Eiropā.

Zināms, ka AEK šobrīd atrodas jauna galvenā trenera meklējumos, jo pirms pāris dienām tā atlaida 47 gadus veco Satiri Manolopoli. Atlaišanas iemesls bijis gana dīvains, proti, kluba vadība nav vēlējusies piedzīvot kaunu spēlē ar Jāņa Strēlnieka pārstāvēto Pireju “Olympiacos”. Šī spēle noslēdzās ar AEK uzvaru 66:62.

Interesanti, ka AEK sākot jau ar sezonas sākumu nav piedzīvojusi vairāk par diviem zaudējumiem pēc kārtas, taču arī tas nav glābis vienības iepriekšējo galveno stratēģi.

Kā vēsta basketa.gr rīcībā esošā informācija, uz jaunā galvenā trenera amatu pretendē trīs speciālisti. Bez Bagatska tie ir arī Iliass Zorus, kurš iepriekš bija arī Gruzijas nacionālās izlases galvenais treneris, kā arī savā karjerā trenējis tādus klubus kā Kauņas “Žalgiris” (2011.un 2013.gadā, kā arī Stambulas “Anadolu Efes” 2012.gadā) un citus. Kā trešais kandidāts pieminēts Solis Markopolus, kurš iepriekš kā galvenais treneris strādājis tikai ar Grieķijas komandām.

Patlaban Grieķijas čempionātā AEK ieņem piekto vietu, astoņās spēlēs izcīnot piecas uzvaras. Atēnu klubs piedalās arī FIBA Čempionu līgā, kur C grupā atrodas sestajā vietā astoņu komandu konkurencē ar bilanci 3-4.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām