Medijs: Balcers nebūs pieejams NHL paplašināšanās draftā

22/06/2021 11:10

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers nebūs viens no pieejamajiem Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienības Sanhosē “Sharks” hokejistiem paplašināšanās draftā, kurā sev sastāvu komplektēs jaunpienācēja Sietlas “Kraken”, vēsta laikraksta “The Mercury News” žurnālists Kērtiss Pašelka.

NHL paplašināšanās drafts paredzēts 21.jūlijā. Tajā izvēles tiesības būs vienīgi jaunpienācējai “Kraken”. Pārējie klubi varēs aizsargāt septiņus uzbrucējus, trīs aizsargus un vienu vārtsargu vai astoņus hokejistus, neatkarīgi no viņu ieņemtās pozīcijas laukumā. Tāpat starp šiem hokejistiem nedrīkst būt tādi, kuri pēdējo divu sezonu laikā nav aizvadījuši vismaz 70 spēles vai pagājušajā nospēlējuši mazāk par 40 mačiem. Visiem hokejistiem, kuri netiek aizsargāti, ir jābūt parakstītam līgumam ar “Sharks”.

Pašelka ziņo, ka “Sharks” jāparaksta vēl viens līgums ar kādu no hokejistiem, lai atbilstu paplašināšanās drafta kritērijiem. Nesen līgums parakstīts ar uzbrucēju Metu Nieto, bet nākamie varētu būt Raiens Donato un Dilans Geimbrels. Gadījumā, ja “Sharks” mēneša laikā nemainīs savu taktiku paplašināšanās draftā, “Kraken” pavisam noteikti nevarēs tikt pie Logana Kutirē, Evandera Keina, Tīmo Meiera, Tomāša Hertla, Kevina Labanca, Balcera un Džonatana Dahlēna.

Balceram pēc šīs sezonas noslēdzās pašreizējais līgums. Viņš patlaban ir ierobežoti brīvā aģenta statusā. “Sharks” šosezon Rietumu divīzijā astoņu komandu konkurencē ieņēma septīto vietu un neiekļuva izslēgšanas spēlēs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Mareks Mejeris
01/08/2021 21:01

Latvijas vīriešu izlase rezultatīvā mačā Valmierā apspēlē Slovākiju

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Valmierā pārbaudes spēlē uzvarēja Slovākiju. Spēle Vidzemes Olimpiskajā centrā beidzās ar rezultātu 91:84 (21:20, 29:19, 21:27, 20:18). Latvijas izlasē rezultatīvākais bija Rihards Lomažs, kurš guva…