Medijs: “Barcelona” iztērējusi miljonu eiro, lai kritizētu komandas spēlētājus internetā

18/02/2020 18:18

Vienas no Spānijas lielākajām radiostacijām “Cadena Ser” žurnālisti raidījuma “Que t’hi jugues” ēterā atklājuši, ka futbola kluba “Barcelona” prezidents Žuzeps Bartomeu pirms kāda laika noslēdzis līgumu ar kompāniju “I3 Ventures”, kuras mērķis bija veidot viņa pozitīvu tēlu interneta vidē, ka arī kritizēt vairākus komandas spēlētājus.

Žurnālistu rīcībā esošā informācija liecina, ka “I3 Ventures” pieder gandrīz 100 profili sociālajos tīklos “Twitter” un “Facebook”. Tajos tiek pozitīvi vērtēta “Barcelona” prezidenta darbība, taču ar to profilu darbība neierobežojas.

Interneta vidē tiek publicētas un izplatītas negatīvas ziņas par komandas līderi Lionelu Mesi, Žerāru Pikē un citiem komandas futbolistiem, bijušo treneri Pepu Gvardiolu un Bartomeu konkurentiem uz organizācijas prezidenta vietu.

Tā, piemēram, Mesi tika kritizēts par to, ka viņš joprojām nav parakstījis jaunu līgumu ar komandu, Čavi – par Bartomeu kritiku. Tikmēr visai interesanti ir apspēlēts Gvardiolas gadījums – treneris tiek izsmiets par to, ka Mančestrā viņš sasitis četras mašīnas, toties nevienu reizi nav uzvarējis UEFA Čempionu līgā bez Mesi, kuru viņš trenēja Barselonā.

Tiek ziņots, ka līgums starp “Barcelona” un “I3 Ventures” tika noslēgts 2017. gadā un klubs apmaksājis sešus rēķinus ar kopējo summu viens miljons eiro. Sākumā “Barcelona” noraidīja visas apsūdzības un draudēja ar tiesu, taču vēlāk tika publicēti pierādījumi. Žurnālistiem izdevies pierādīt, ka vismaz seši profili, no kuriem tika kritizēti komandas esošie un bijušie pārstāvji, pieder “I3 Ventures” kompānijai.

Bartomeu jau paziņojis, ka līgums ar šo organizāciju tiks lauzts.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…