Medijs: Brieža WBSS fināls varētu notikt Latvijā

Mairis Briedis un Juniers Dortikoss, sportazinas.com
Mairis Briedis un Juniers Dortikoss | Foto: Ieva Makare/LETA

Prestižā ASV medija ESPN rīcībā nonākusi informācija, kad tiek plānota Pasaules boksa supersērijas (WBSS) fināla cīņa pirmā smagā svara kategorijā starp Latvijas vadošo bokseri Mairi Briedi un kubieti Junieru Dortikosu.

Medijs vēsta, ka cīņa tiek plānota šī gada 14. decembrī un kā norises vieta tiek minēta Latvijas galvaspilsēta Rīga.

Iepriekš turnīra organizētājs Kalle Zauerlands ieskicēja potenciālās vietas, kurās varētu norisināties fināls: “Fināliem jānotiek septembrī, oktobrī vai novembrī. Šobrīd strādājam ar potenciālām vietām Āzijā, ASV, Lielbritānijā, kā arī citās vietās, sarunas ir atvērtas.”

Kā zināms, savā WBSS pusfināla cīņā trešajā raundā nokautēja poli Kšištofu Glovakci un savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu.

Latvieša un poļa duelis noslēdzās ar skandālu: Briedis ar elkoni kādā epizodē iesita sāncensim, bet tiesnesis izlaida cīņu no rokām, nedzirdot gongu un ļaujot bokseriem izdarīt sitienus pēc tā. Rezultātā Glovackis nebija spējīgs atgūties, uzvaru ar tehnisko nokautu izcīnot 33 gadus vecajam latvietim.

Tikmēr 33 gadus vecais Dortikoss savā pusfinālā 10. raundā nokautēja amerikāni Endrū Tabiti un savā īpašumā ieguva Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) jostu.

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par