Medijs: Čempiones “Riga” galvenais treneris Skripņiks nevēlas pagarināt līgumu ar vienību

Viktors Skripņiks, sportazinas.com
Foto: Zigismunds Zālmanis

Latvijas futbola Virslīgas spēcīgākās komandas “Riga” galvenais treneris nevēloties pagarināt līgumu ar valsts čempioni, vēsta ukraiņu mediji.

Pēc “zbirna.com” pieejamās informācijas Skripņiks neesot ieinteresēts turpināt darbu ar Latvijas komandu, taču pagaidām nav bijis oficiāls paziņojums no komandas puses par to, vai treneris paliks vai arī pametīs klubu.

Skripņiks par rīdzinieku galveno treneri kļuva aizvadītās sezonas laikā, palīdzot “Riga” pirmo reizi kļūt gan par valsts čempioni, gan arī Latvijas kausa ieguvēju.

Iepriekš gan portālam “Sportazinas.com” vienības preses sekretārs Krišs Upenieks atklāja, ka ir iespēja, ka Skripņiks paliks Rīgas komandas galvenā trenera amatā, taču reizē arī pauda, ka viņam ir bijuši vairāki piedāvājumi no citiem klubiem.

Ukraiņu speciālists ir viens no slavenākajiem treneriem, kurš vadījis kādu Latvijas komandu. Viņš savulaik ilgus gadus darbojās Vācijas Bundeslīgas komandas Brēmenes “Werder” sistēmā, kur galvenokārt strādāja ar jaunatnes vienībām, tomēr neilgu laiku bija arī galvenās komandas stūrmanis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par