Medijs: “Chelsea” vienojas par līgumu ar “Rennes” vārtsargu

Eduārs Mendī
Eduārs Mendī | Foto: Icon Sport

Anglijas premjerlīgas klubs Londonas “Chelsea” vienojies par līgumu ar Francijas kluba “Rennes” vārtsargu no Senegālas Eduāru Mendī, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Kopš pievienošanās klubam no “Reims” 2019.gada augustā Mendī ir piedalījies 34 spēlēs “Rennes” sastāvā.

Kluba treneris Frenks Lampards vēlas, lai 28 gadus vecais Senegālas izlases spēlētājs konkurētu ar kluba rekordlielā 71 miljonu mārciņu (77,5 miljoni eiro) vērtā līguma īpašnieku Kepu Arisabalagu.

Spānis bija pie vainas “Liverpool” otro vārtu guvumā “Chelsea” premjerlīgas svētdienas zaudējumā ar 0:2, ko Lampards raksturoja kā “nepārprotamu kļūdu”.

Pēc kļūdām spēlēs arī pagājušajā sezonā Spānijas izlases vārtsargs tika nosēdināts malā.

Tā bija arī Anglijas Futbola asociācijas () kausa izcīņas finālā, kurā 25 gadus veco spēlētāju nomainīja 38 gadus vecais vārtsargs Vilijs Kabaljero.

Pēc sakāves savā laukumā pret čempioni “Liverpool” Lampards sacīja, ka Kabaljero trešdien “Stamford Bridge” stadionā uzsāks Karabao kausa maču pret “Barnsley”.

“Kepam ir jāturpina strādāt, un viņam apkārt ir jābūt atbalstam, tas ir skaidrs,” viņš piebilda.

“Atsevišķiem spēlētājiem ir nepieciešams atbalsts, it īpaši no manis paša, un es to dodu visiem spēlētājiem. Tagad mums ir jāmēģina sniegt viņam pārliecību, jo tas ir svarīgi,” saka treneris.

Pagājušajā sezonā “Rennes” rindās Mendī 24 “Ligue 1” mačos deviņas reizes nosargāja savus vārtus neskartus, salīdzinot ar Kepa astoņām “sausajām” spēlēm 33 premjerlīgas mačos.

Mendī atvairīto metienu procents bija 76,3%, un viņš ielaida vārtus ik pēc 114 minūtēm. Kepa atvairīto metienu procents bija 53,5%, ik pēc 63 minūtēm ielaižot vārtus.

Kepam labāka bija piespēļu precizitāte (79,7%), salīdzinot ar Mendī 70,1 procentu.

Mendī Senegālas izlases vārtos kopš 2018.gada beigām aizvadījis septiņas spēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par