Medijs: Divi Porziņģa komandas biedri tiks iekļauti ASV izlases sastāvā Parīzes OS

29/02/2024 13:17
Nokopēts
Džeisons Teitums un Drū Holidejs

Ziemeļamerikas medijs “The Athletic” atklājis, ka divi Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” spēlētāji Džeisons Teitums un Drū Holidejs tiks iekļauti ASV izlases sastāvā Parīzes olimpiskajās spēlēs.

Iepriekš jau vēstīts, ka ASV basketbola izlase janvārī paziņoja 41 kandidātus dalībai Parīzes OS, spēlētāju sarakstā iekļaujot vairākas NBA superzvaigznes. Pēdējo nedēļu laikā ASV izlases vadība ar NBA komandām un to spēlētajiem ir veikusi vairākas sarunas, sākot izkristalizēt sastāvu, ar kādu amerikāņi varētu doties uz Olimpiādi.

Šobrīd kļuvis zināms, ka ASV izlases kodols, ja nevienam no šiem spēlētājiem netraucēs traumas, tiks veidots no Lebrona Džeimsa, Kevina Duranta, Stefana Karija, Žoela Embīda un Devina Bukera. Tāpat vietas sastāvā praktiski jau “rezervētas” ir diviem Kristapa Porziņģa komandas biedriem “Celtics” vienībā Holidejam un Teitumam.

Ja Teitums ir “Celtics” līderis, tad Holidejs, kurš neilgi pirms sezonas sākuma tika aizmainīts uz Bostonu, nav bijis tik “skaļš” kā savā iepriekšējā komandā Milvoki “Bucks”. Bet, kā norāda “The Athletic”, ASV izlases vadība augstu novērtē Holideja prasmes abos laukuma galos – proti, sniegumu aizsardzībā un spēles veidošanu. ASV 2021. gadā ar Holideju ierindā Tokijas OS izcīnīja zeltu, un saspēles vadītājs tika uzskatīts par komandas otro svarīgāko spēlētāju aiz Duranta.

Vēl kā galvenie kandidāti, lai iekļūtu 12 spēlētāju sastāvā dalībai OS, tiek minēti Tairīss Haliburtons un Entonijs Edvardss aizsargu līnijā, kā arī Entonijs Deiviss un Bems Adebajo garajā galā.

“Pacers” un “Timberwolves” spīdekļi Haliburtons un Edvardss piedalījās pagājušajā Pasaules kausā, kur ASV piedzīvoja sava veida izgāšanos un palika bez medaļām. Pēc turnīra beigām sāka “aktivizēties” runas par vairāku NBA superzvaigžņu dalību Parīzes OS. Tiek lēsts, ka galvenais iniciators šai idejai ir Lebrons Džeimss.

Spožs un vēl spožāks – ASV nosauc zvaigžņotos basketbola izlases kandidātus Parīzes OS

TOP notikumi
1
X
2
11
6.75
1.16
1.47
4.75
6
1.58
3.8
4.4
3.2
4.1
1.91
2.9
3.1
2.45
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām