Medijs: Fabregass šodien aizvadīs pēdējo maču “Chelsea” sastāvā

Sesks Fabregass, sportazinas.com
Sesks Fabregass Foto: Evening Standart

Spāņu futbola pussargam Seskam Fabregasam šovakar paredzētais Anglijas FA kausa trešās kārtas mačs pret “Nottingham Forest” būs pēdējais Londonas “Chelsea” sastāvā, ziņo “Sky Sports”.

Anglijas FA kauss, Londonas "Chelsea" - "Nottingham Forest"
5.01.2019
1
1.22
X
6.15
2
11.50

31 gadu vecajam Fabregasam līgums ar “aristokrātiem” beidzas pēc šīs sezonas, taču medija rīcībā esošā informācija liecina, ka spānis ir tuvu pārejai uz Francijas “Ligue 1” vienību “Monaco” jau šajā ziemas transfēru periodā.

Kā iepriekš vēstīja franču izdevums L’quipe, sarunas starp abām vienībām ir veiksmīgi progresējušas, un Fabregsa nonākšana “Monaco” uzskatāma par vairāk kā reālu. Viens no iemesliem, kādēļ centra pussargs ir ieinteresēts pārcelties uz šosezon nīkuļojošo vienību, ir labās attiecības ar galveno treneri Tjerī Anrī, ar kuru kopā savulaik aizstāvētas Londonas “Arsenal” krāsas.

2014. gadā no “Barcelona” uz “Chelsea” pārgājušais Fabregass šosezon tā arī nav spējis iegūt Londonas kluba galvenā trenera Maurucio Sarri uzticību, Premjerlīgā laukumā izejot tikai sešos mačos un kopumā nospēlējot vien 175 minūtes.

110 spēles Spānijas izlasē aizvadījušais Fabregass kopā ar “Chelsea” divas reizes kļuvis par Anglijas čempionu, kā arī pa reizei izcīnījis līgas un FA kausus. Pieredzējušais spēlētājs karjeras laikā ar panākumiem pārstāvējis arī “Arsenal” un “Barcelona” vienības.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par