Medijs: Girgensons ir viens no labākajiem hokejistiem, kuru “Kraken” varētu paņemt no “Sabres”

08/12/2020 12:05

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Džons Vogls uzskata, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Bufalo “Sabres” uzbrucējs Zemgus Girgensons ir viens no tiem, kuri gaidāmajā paplašināšanās draftā varētu papildināt Sietlas “Kraken” vienību.

Jau ziņots, ka 2021./2021. gada sezonā NHL iestāsies vēl viena komanda – Sietlas “Kraken”. Lai šī vienība būtu konkurētspējīga NHL līmenī, tiks rīkots speciālais pasākums – paplašināšanās drafts. Proti, katrs no 31 kluba varēs aizsargāt noteiktu skaitu spēlētāju, savukārt “Kraken” sastāvu vāks no neaizsargātiem hokejistiem.

NHL piedāvā klubiem divas opcijas – aizsargāt 11 hokejistus (7-3-1), no kuriem septiņi ir uzbrucēji, trīs – aizsargi, bet viens – vārtsargs, vai arī deviņus hokejistus (8-1), šajā gadījumā starp astoņiem laukuma spēlētājiem nav ierobežojumu pēc pozīcijas, bet arī otrajā variantā drīkst aizsargāt tikai vienu vārtsargu.

Vogls uzskata, ka Girgensons netiks iekļauts starp aizsargātiem hokejistiem un pauž viedokli, ka latvietis ir viens no labākajiem hokejistiem, kuru “Kraken” varētu paņemt no Bufalo vienības. “Labākie kandidāti no “Sabres” būs Girgensons, Kodijs Ikins, Vils Borgens un Kolins Millers. Atcerēsimies, ka savā pirmajā sezonā Vegasas “Golden Knigts” 51 spēli no 82 noslēdza ar vienu vārtu starpību. Girgensons ir aizsardzības uzbrucējs, kurš spēlē grūtākos brīžos. Viņa iemaņas varētu patikt komandai, kurai, acīmredzami, būs daudz saspringto maču. Domāju, “Kraken” izvēlēsies starp Girgensonu un Borgenu, bet Zemgus ir labāks pateicoties savai pieredzei,” viedokli pauž žurnālists.

Iepriekš vēstīts, ka starpsezonā 26 gadus uzbrucējs, kurš aizvadītās sezonas 69 mačos izcēlās ar 19 (12+7) punktiem, parakstīja trīs gadu līgumu ar “Sabres” par 6,6 miljoniem dolāru.

Pieslēgties

Dienas fokusā

07/03/2021 17:32

Guntis Šēnhofs: Ja mēs vēlamies kaut ko sasniegt, tad šī čomu bīdīšana ir jāpārtrauc…

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglus laikus. Kopš tā sauktā “restarta” pēc 2009. gada cerētie panākumi nav sekojuši. Ar panākumiem domātas medaļas starptautiskās sacensībās. Vēl jo vairāk – gan vīriešu, gan…