Medijs: Hārtlijam draud diskvalifikācija par sistēmātisku tiesnešu lamāšanu

Bobs Hārtlijs, sportazinas.com
Foto: REUTERS/Vasily Fedosenko

Latvijas hokeja izlases galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam draud diskvalifikācija par tiesnešu darba kritizēšanu, vēsta krievu medija “Sport-Express” rīcībā esošā informācija.

Medijs ziņo, ka Starptautiskās Hokeja federācijas () Disciplinārā komiteja gatavojas izskatīt lietu par Hārtlija sistemātiski piekopto tiesnešu apvainošanu šī pasaules čempionāta laikā. Tiesa, saistībā par šīs dienas gaidāmo maču pret Krieviju (plkst. 13:15) Hārtlijs var justies droši – tajā viņš pavisam noteikti vēl varēs atrasties uz komandas soliņa.

Par Hārtlija iespējamo diskvalificēšanu tiks lemts pēc šīs dienas spēles.

Jāatzīmē, tas jau ir otrais gadījums kopš aprīļa beigām, kad Hārtlijs iekūlies nepatikšanās. Proti, tas notika arī Kontinentālās hokeja līgas () finālā, kad viņš neesot ļāvis antidopinga uzraugiem ienākt Omskas “Avangard” ģērbtuvēs. Tāpat vairāki mediji ziņoja, ka kanādiešu treneris uzraugiem veltījis vairākas necenzētas frāzes, par ko arī uzsākta izmeklēšana.

Latvijas izlase šobrīd B apakšgrupā ieņem piekto vietu. Neskaitot maču ar Krieviju, mūsējos vēl sagaida pēdējo divu gadu čempionu zviedru pārbaudījums (20.05.) un cīņa čempionāta noslēgumā ar Norvēģiju (21.05.).

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par