Medijs iekļauj Gorkšu starp četriem labākajiem QPR centra aizsargiem 21. gs

Kaspars Gorkšs, sportazinas.com
Kaspars Gorkšs | Foto: AFP PHOTO/GLYN KIRK

Britu medijs “FootballLeagueWorld”, kas apskata Anglijas zemākās futbola līgas, izveidojis “Queens Park Rangers” komandas četru labāko 21. gadsimta centra aizsargu sarakstu.

Starp šie futbolistiem iekļauts arī ilggadējais Latvijas izlases kapteinis un kādreizējais Latvijas futbola federācijas (LFF) prezidents .

Mājaslapā iespējams nobalsot par Gorkšu. Ar viņu sacenšas Klints Hils, Nedums Onuoha un Ričards Dans. Pagaidām balsošanā favorīts ir Hils, bet Gorkšam ir trešais augstākais atbalstītāju skaits.

“Gorkšs un Fics Hals bija vadošie centra aizsargi, kad QPR 2011. gadā iekļuva Anglijas premjerlīgā,” raksta žurnālists Lūks Felpss. “Abi bija kvalitatīvi spēlētāji, taču Gorkšs bija īpašs. Viņš nospēlēja 124 spēlēs šajā komandā un izcēlās ar sešiem vārtiem. Fani viņu novērtēja, turklāt Kaspars guva arī dažus svarīgus vārtus. Viņš nav līdz galam novērtēts šī kluba spēlētājs.”

Diemžēl pēc iekļūšanas premjerlīgā QPR vairs latvietis nebija vajadzīgs. Vēlāk viņš pievienojās “Reading” un iekļuva Anglijas augstākajā līgā arī ar šo komandu, kuras rindās arī tika pie premjerlīgas debijas, nospēlējot 14 mačus un gūstot vienus vārtus.

Zīmīgi, ka vienīgo premjerlīgas golu Gorkšs iesita tieši pret QPR vienību.

Gorkšs karjeru sāka un arī beidza kā “Auda” spēlētājs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par