Medijs: Ilgtermiņā Porziņģis, iespējams, ir domāts kā “Celtics” veterāna aizvietotājs

19/09/2023 22:08
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Latviešu spēlētājs Kristaps Porziņģis, iespējams, piesaistīts ar domu, lai Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandā Bostonas “Celtics” ilgtermiņā aizvietotu Alu Horfordu, raksta “Ballinnews.com”.

“Kamēr “Celtics” goda lielais spēlētājs tuvojas savas lieliskās NBA karjeras beigām, komanda saskaras ar jautājumu – kurš aizvietos viņu šajā pozīcijā. Līdz ar Porziņģa piesaistīšanu no “Wizards” Bostona, iespējams, atradusi atbildi. Daudzos elementos viņš gatavs pārņemt Horforda lomu, ņemot vērā līdzīgu spēles stilu un iemaņas.

Aizvietot Horfordu nebūs viegli. Taču izskatās, ka franšīze līdz ar Porziņģa piesaistīšanu atradusi ne tikai aizvietotāju, bet arī potenciāli ideālu pēcteci. Horforda karjerai tuvujoties beigām, Bostonas līdzjutējiem nebūs jāskumst, jo nākotne izskatās cerīgi, un Porziņģis gatavs veikt soli uz priekšu,” raksta medijs.

Jau vēstīts, ka starpsezonā latvietis akceptēja spēlētāja opciju ar Vašingtonas “Wizards” par 36 miljoniem dolāru un uzreiz tika aizmainīts uz “Celtics”, parakstot divu gadu kontraktu par 60 miljoniem dolāru. Tādējādi abu pušu sadarbība varētu ilgt līdz 2026. gadam.

Žurnālists: Izskatās, cilvēki nav sajūsmā par Porziņģi Bostonā

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām