Medijs: Ja Adetokunbo paliks “Bucks”, tad “Heat” galvenā prioritāte būs iegūt “Wizards” zvaigzni

Bredlijs Bīls
Bredlijs Bīls | Foto: Tommy Gilligan-USA TODAY Sports

Nacionālāš basketbola asociācijas () klubs Maiami “Heat” vēlas iegūt Vašingtonas “Wizards” spīdekli Bredliju Bīlu gadījumā, ja Jannis Adetokunbo panāks vienošanos ar Milvoki “Bucks”, vēsta medijs “NBC Sports Washington”.

“Ja Adetokunbo ar “Bucks” parakstīs maksimālo līguma pagarinājumu, tad Vašingtonas vienības aizsargs Bīls kļūs par galveno prioritāti, ja viņš būs pieejams pieejams,” norāda medijs. “Saskaņā ar avotam pietuvināto informāciju “Heat “interese joprojām ir ļoti liela.”

Bīls aizvadītās sezonas 57 mačos izcēlās ar vidēji 30,5 punktiem, 4,2 atlēkušajām bumbām un 6,1 piespēli. Aizsargam tā bija astotā sezona “Wizards” vienībā, visu savu karjeru viņš pavadījis ASV galvaspilsētas klubā. 2012. gadā Vašingtona draftēja Bīlu ar trešo numuru.

Iepriekš Bīls paudis velmi visu karjeru pavadīt “Wizards”.

Iepriekš vēstīts, ka kluba sniegums pēdējos gados un arī paša Adetokunbo neapmierinātība ar savu spēles laiku izslēgšanas turnīra mačos lika basketbola ekspertiem domāt, ka starpsezonā “Bucks” galvenā zvaigzne varētu pamest komandu. Arī pats “Grieķu frīks” pagaidām nav devis skaidru atbildi par savu nākotni.

Ņemot vērā Milvoki klubā pavadītos gadus, jau šogad Adetokunbo var parakstīt “super-max” piecu gadu līgumu par 220 – 250 miljoniem dolāru. Ja viņš to neizdarīs, tad pēc 2020./2021. gada sezonas beigām kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, tomēr citas komandas šādu naudu viņam piedāvāt nevarēs. “Super-max” līgums jāparaksta piecu nedēļu laikā – līdz 21. decembrim. Nākamajā dienā pēc šī termiņa beigām sāksies sezona.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par