Medijs: Latvijā nākamgad varētu nenotikt PČ hokejā

Rūdolfs Balcers, Teodors Bļugers, sportazinas.com
Rūdolfs Balcers un Teodors Bļugers | Foto: IIHF

Medija TSN žurnālists Derens Dregers paziņojis, ka šogad Šveicē paredzētais varētu tikt pārcelts uz nākamo gadu, nevis atcelts pilnībā.

Jau vēstīts, ka šodien Starptautiskā hokeja federācija (IIHF) koronavīrusa Covid-19 pandēmijas dēļ atcēla pasaules čempionātu hokejā, taču Dregers raksta, ka turnīrs tiks pārcelts, nevis atcelts un līdz ar to nākamgad Baltkrievijā un Latvijā paredzētais turnīrs varētu nenotikt.

Tādējādi nākamgad sacensības varētu risināties Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā – vietās, kur turnīrs bija paredzēts šogad. Savukārt 2021. gada meistarsacīkstes, kurām bija jānotiek Minskā un Rīgā, varētu tikt pārceltas uz 2022. gadu.

IIHF paziņoja, ka ikgadējais kongress, kas bija paredzēts Cīrihē no 2020.gada 21. līdz 23.maijam, tiek atlikts uz vēlāku laiku. IIHF padome tuvāko nedēļu laikā novērtēs 2020.gada pasaules hokeja čempionāta atcelšanas organizatoriskās un sportiskās sekas, kā arī noteiks iespējas rīkot kongresu Cīrihē vēlāk.

Nav zināms, vai jautājums par šī gada turnīra pārcelšanu uz nākamo gadu tiks apspriests kongresa laikā vai jau tuvākajās dienās. Pasaules hokeja čempionātu saimnieki ir fiksēti jau līdz 2025.gadam.

Hokeja līdzjutējiem, kuri plānoja apmeklēt pasaules čempionātu Cīrihē un Lozannā, biļešu vērtības atmaksas politika tiks paziņota pēc iespējas ātrāk. Organizācijas komiteja lūdz visas ieinteresētās personas saglabāt pacietību, kamēr netiek sniegta informācija par turpmākajiem soļiem.

Šī gada pasaules čempionātam Cīrihē un Lozannā bija jānotiek no 8. līdz 24.maijam.

Latvijas izlasei Cīrihē B grupā vajadzēja sacensties ar Krieviju, Somiju, ASV, Šveici, Norvēģiju, Itāliju un Kazahstānu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par