Medijs: Latvijas izlases fani šī gada PČ bijuši aktīvāki nekā iepriekš

Latvijas izlases līdzjutēji, sportazinas.com
Latvijas hokeja izlases fani | Foto: Andre Ringuette/IIHF

Latvijas vīriešu hokeja valstsvienība šī gada pasaules čempionātu Slovākijā noslēdza grupu turnīrā, kas kopvērtējumā ļāva ieņemt 10. vietu.

Portāla “LSM” novērojumi Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā liecina, ka vidēji uz vienu Latvijas izlases spēli klātienē devušies aptuveni septiņi līdz astoņi tūkstoši līdzjutēju. Pēdējo reizi tik apjomīgs līdzjutēju atbalsts klātienē bija novērojams 2015. gadā, kad čempionāts risinājās Čehijas galvaspilsētā Prāgā.

Kā ziņo portāls, tad vislielākā aktivitāte bija novērojama uz pirmajām trim čempionāta spēlēm pret Austriju, Šveici un Itāliju.

Liela problēma esot bijusi ar biļešu iegādi, jo jau pirms čempionāta, kad sākusies biļešu tirdzniecībai uz tādām spēlēm kā Latvija – Austrija, Latvija – Čehija un Latvija – Krievija, oficiālajā tirdzniecības vietā tādas bija ļoti maz vai nebija vispār. Patieso pulku fanu varēja novērtēt vien mačā pret Itālijas izlasi, kad nebija problēmu ar biļešu iegādi uz vietas.

Problēmas radušās, jo Čehijas izlases fani bija izpirkuši visas dienas biļešu pakas, kas bija neierasti mūsu līdzjutējiem. Viņi devušies skatīties arī citas spēles, ne tikai Čehijas izlases.

Latvija turnīru iesāka ar uzvaru 5:2 pār Austriju, pēc tam sekoja zaudējums 1:3 Šveicei, turpinājumā tika gūts panākums 3:0 pār Itāliju. Turpinājumā tika piedzīvots zaudejums ar 3:6 pret Čehiju, bet vēlāk – 1:3 pret Krieviju. Tālāk Latvija cienījami ar 4:5 piekāpās pasaules čempionei Zviedrijai, bet turnīru noslēdz otrdien, kad ar 4:1 apspēlēja Norvēģijas izlasi.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par