LBS būs jauns prezidents

Valdis Voins, sportazinas.com
Valdis Voins | Foto: LBS

Latvijas Basketbola savienības () līdzšinējais prezidents nekandidēs uz atkārtotu ievēlēšanu organizācijas prezidenta amatā, informē

2020. gada 21. janvārī risināsies LBS kongress, kurā saskaņā ar LBS statūtiem būs jāievēl prezidents un padome nākamajam četru gadu ciklam. Voins uz trešo ievēlēšanas termiņu nekandidēs un līdz ar to organizācijai būs jauns prezidents.

Ceturtdien notikušajā sapulcē noklausījās un apstiprināja LBS prezidenta Valda Voina, Treneru, Jaunatnes un Tiesnešu komisiju, kā arī Goda zāles padomes priekšsēdētāja pārskatus, kā arī noklausījās valstsvienību ģenerālmenedžeru Guntas Baško un Artūra Štālberga ziņojumus par plāniem 2020. un 2021. gadā.

Jau ziņots, ka leģendārā latviešu basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota izteikusi vēlmi kandidēt uz LBS prezidentes amatu. Kādreizējā basketboliste arī vēl gan nav nosaukusi savu komandu.

Bijušais Valsts policijas priekšnieks Voins LBS prezidenta amatā darbojas kopš 2011. gada, kad viņš tajā nomainīja Ojāru Kehri. Kandidāti, kuri pretendēs uz nākamā prezidenta amatu, savus pieteikumus var iesniegt līdz 20 decembrim.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par